İlçe HaberleriSiyaset

Ayvalık’ta Birlik ve Bereket Sofraları Kuruldu

Balıkesir'in Ayvalık ilçesinde Ramazan ayının bereketini ve birlik beraberlik duygularını pekiştirmek amacıyla Ayvalık Belediyesi tarafından düzenlenen iftar yemeği, Aliçetinkaya Mahallesi'nde muhteşem bir katılımla gerçekleşti.

Ayvalık’ta Birlik ve Bereket Sofraları Kuruldu

Ayvalikta Birlik Ve Bereket Sofralari Kuruldu 1

5 Bin Vatandaş Bir Araya Geldi

Belediye Başkanı Mesut Ergin’in eşi Canan Ergin’in de katıldığı etkinlik, Armutçuk Kapalı Pazaryeri’nde görkemli bir atmosferde gerçekleşti. CHP Ayvalık İlçe Başkanı Hüseyin Şalmanlı ve Ayvalık Belediye Meclis üyeleri ile birlikte Ayvalık Ticaret Odası ve ilçedeki çeşitli sivil toplum kuruluşlarının temsilcilerinin de katıldığı iftar yemeğinde, toplamda 5 bin vatandaş bir araya geldi. Katılımcılara, zengin ve leziz bir menü sunulurken, birlik ve dayanışma ruhunu pekiştiren bir atmosfer oluştu.

Ayvalikta Birlik Ve Bereket Sofralari Kuruldu 2

Başkan Ergin’den Teşekkür

İftar vaktine yakın, katılımcıları selamlayan Belediye Başkanı Mesut Ergin, kısa bir konuşma yaparak organizasyona katılan herkese teşekkür etti. Ramazan ayının ulvi hislerini yaşadığımız bu özel günlerde, birlik ve beraberlik duygularının önemine vurgu yapan Başkan Ergin, tüm vatandaşların Ramazan ayının bolluk ve bereket getirmesini temenni etti. İftar yemeğinin başarılı bir şekilde gerçekleşmesinde emeği geçen belediye personeline de teşekkür eden Başkan Ergin, etkinliğin güzel bir şekilde sonuçlanmasında katkı sağlayan herkese minnettarlığını dile getirdi

Ayvalikta Birlik Ve Bereket Sofralari Kuruldu 3

Haber: Bülten

Uluslararası Öğrenci İftarı Balıkesir’de Coşkuyla Gerçekleşti

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu