Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir Milletvekilinden Aşı İle İlgili ‘Çelik’ Gibi Çıkış

Balıkesir Milletvekilinden Aşı İle İlgili ‘Çelik’ Gibi Çıkış
24 Ocak 2021 - 23:03

Balıkesir Milletvekilinden Aşı İle İlgili ‘Çelik’ Gibi Çıkış

 

Balıkesir AK Parti Milletvekili Adil Çelik, Covid-19 aşısında torpil iddiaları ile ilgili sosyal medya hesabından sert açıklamalarda bulundu.

 

Torpilli Aşı İddialarına Zorunlu Bir Cevap

“Torpilli Aşı İddialarına Zorunlu Bir Cevap” şeklinde başlayan mesajda Çelik, “AK Parti Balıkesir Milletvekili olmama rağmen henüz aşı olmadım. Üstelik eşim geçen ay Covid’e yakalandı ve tedavi oldu. Ailemden de kimse henüz aşı olmadı. Ne zaman aşı olacağımızı da kimseye sormadım” dedi.

Sıramız Geldiğinde Bize Ulaşacaklarını Biliyor Ve Sağlık Sistemimize Güveniyorum

Çelik mesajının devamında, “Öngörülen sistemde sıramız geldiğinde bize ulaşacaklarını biliyor ve sağlık sistemimize güveniyorum. Balıkesir Milletvekillerinden devam edersek, AK Parti’nin 5 Milletvekilinden 2 bayan vekilimiz Covid’e yakalandı ve tedavi oldu” dedi.

Yalan Ve İftiradan Medet Uman Güruha Bu Cevabı Vermek Zaruret Oldu

Mesajda AK Partili diğer milletvekillerine dair bilgi paylaşan Çelik, “Aralarında benim de bulunduğum diğer 3 vekilin hiçbiri aşı olmadı. Velhasıl ortada torpille aşı diye bir şey yok. Ama, AK Parti’nin sağlık alanında devrim niteliğindeki hizmetlerini görmek istemeyen, karalayacak bir şey bulamadığı için yalan ve iftiradan medet uman güruha bu cevabı vermek zarureti hâsıl oldu. Çamur atıp, kalacak izi üzerinden siyaset cambazlığı yapma peşindeki bu akıl danelerin halkımızı ifsat etmelerine meydan bırakmamak, şüphe ve fitne üzerinden yürümelerine fırsat vermemek adına bu açıklamayı yapmak zorunluluğu doğdu” şekinde sert bir sitemde bulundu.

Haber: Nursima Akyürek

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.