Gündemİlçe HaberleriSpor

Balıkesir’de Gençler Tatilini Sporla Değerlendiriyor

Taekwondo’dan futbola, judo’dan yüzmeye kadar çeşitli spor etkinlikleri ile Balıkesir'de gençler, yaz tatilini hem verimli hem de eğlenceli geçiriyor.

Balıkesir’de Gençler Tatilini Sporla Değerlendiriyor

Altıeylül Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü, gençlerin yaz tatilini verimli ve eğlenceli geçirmeleri için kapsamlı bir program hazırladı. Bu yaz sezonunda gençler, taekwondo, temel cimnastik, yüzme, judo ve futbol gibi spor dallarında aktif olarak yer alacak.

Toplamda 600 sporcunun katıldığı programda, antrenmanlarda kullanılacak malzemeler ücretsiz olarak dağıtılıyor ve ulaşım hizmeti sağlanıyor. Sporcular, bu imkanlardan dolayı duydukları memnuniyeti dile getirdi.

Balıkesir'De Gençler Tatilini Sporla Değerlendiriyor
Sporla Gençler Gelişiyor

Belediye Başkanı Şehirli, gençlerin spor yaparak hem fiziksel gelişimlerine katkı sağlayacaklarını hem de yaz tatillerini dolu dolu geçireceklerini belirtti. Başkan Şehirli, “Gençlerimizin sağlıklı ve aktif bir yaşam sürmelerini desteklemek öncelikli hedefimiz. Sporun yanı sıra sosyal etkileşimleri artırarak, onların kişisel gelişimlerine de katkıda bulunmayı amaçlıyoruz. Evlatlarımızı tüm olumsuzluklardan koruyarak, sağlıklı bir nesil yetiştirmek için üzerimize düşen görevleri yerine getireceğiz” dedi.

Balıkesir'De Gençler Tatilini Sporla Değerlendiriyor
Hakan Şehirli

Altıeylül Belediyesi, gençlerin yaz tatillerini değerlendirmeleri ve spor yapma alışkanlıklarını kazanmaları için ailelerin de destekleriyle bu programları devam ettirmeyi planlıyor.

 

 

Haber: Bülten

Bandırma’da Çocuklar Teniste Gelişecek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu