Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir’de Haftasonu Kısıtlama Kontrolleri Yapıldı

Balıkesir’de Haftasonu Kısıtlama Kontrolleri Yapıldı
19 Aralık 2020 - 12:47

Balıkesir’de Haftasonu Kısıtlama Kontrolleri Yapıldı

 

Balıkesir’de yeni tip koronavirüs (Kovid-19) ile mücadele tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlamasının başlamasıyla, cadde, meydan ve yollar sessizliğe büründü. Polis ekipleri, belirlenen çok sayıda uygulama noktasında kontroller gerçekleştirdi.

KENTE SESSİZLİK HAKİMDİ

Covid-19 salgını ile mücadelede hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sürüyor. Balıkesir İl merkezi başta olmak üzere hafta sonu uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında tüm kente sessizlik hakim oldu. 18 Aralık Cuma günü saat 21.00 itibari ile başlayan iki günlük sokağa çıkma kısıtlamasında gündüzleri açık olan market ve fırınlar yoğun olmamakla birlikte hareket yaratırken, akşam saatlerinde dükkanların da faaliyetlerinin sona ermesi ile il genelinde derin bir sessizlik hakim oluyor.

POLİS EKİPLERİ KONTROL GERÇEKLEŞTİRDİ

Covid-19 salgını ile mücadelede hafta sonları uygulanan sokağa çıkma kısıtlaması sebebi ile kent genelinde emniyet ekipleri ilgili kontrolleri sağlamayı sürdürdü. Özellikle araç geçişlerinin yaşandığı belirli noktalarda kontroller gerçekleştiren ekipler araçların kısıtlama saatlerinden iş ve benzeri sebeplerle muafiyetlerinin bulunup bulunmadığını kontrol ettiler. Polis ekipleri hafta sonu boyunca kontrollerini sürdürdü.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.