Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir’de ki Kazada Devrilen Kamyon Uçurumun Kenarında Askıda Kaldı

Balıkesir’de ki Kazada Devrilen Kamyon Uçurumun Kenarında Askıda Kaldı
10 Nisan 2021 - 19:54

Balıkesir’de ki Kazada Devrilen Kamyon Uçurumun Kenarında Askıda Kaldı

 

Balıkesir-Havran karayolunda gübre yüklü bir kamyon devrilip uçurumun kıyısında askıda kaldı.

 

Aksiyon Filmlerini Aratmayan Görüntüler

Gece saatlerinde meydana gelen kazanın, gündüz ortaya çıkan görüntüleri hayret uyandırıyor. Ayrıca, kaza sonrası aksiyon filmlerini aratmayan görüntülere rağmen, sürücünün kurtulması mucize olarak değerlendiriliyor. Üstelik, Uçurumun kıyısında askıda kalan kamyonun tekerleklerinin, uçuruma düşen görüntüleri de görenleri ürpertiyor.

Asıl Şok Görüntüler Gündüz Meydana Çıktı

Kazanın Balıkesir-Havran istikameti Hamas Çakılı mevkide gece geç saatte meydana geldiği ifade ediliyor. Ayrıca, İtfaiye ekiplerin gece saatlerinde müdahalede bulunarak sürücüyü yaralı olarak kurtardı. Üstelik, kurtardıkları kamyon sürücüsünü 112 ekipleri ile hastaneye de sevk etti. Ancak asıl şok görüntüler, gündüz çekilen fotoğraflarla ortaya çıktı. Zira fotoğraflarda, Berkay Önder’in kullandığı 10 ADU 944 plakalı kamyonun devrilerek uçurumun kıyısında de asılı kaldığı net olarak görünüyor.

“Tek Taraflı Kazalar Neden Artıyor”

Balıkesir’de, son günlerde meydana gelen tek taraflı ve devrilme ile sonuçlanan kazalarda yaşanan artış dikkat çekiyordu. Sevindirici bir şekilde, can kaybının yaşanmadığı bu trafik kazası da benzer şekilde gerçekleşti. Bazı vatandaşlar, son zamanlarda artış gösteren ve benzer şekilde tek taraflı kazaların araştırılması gerektiğini ifade ediyor. Vatandaşlar, son zamanlarda özellikle “Tek Taraflı Kazalar Neden Artıyor” sorusunun yanıt bulması gerektiğini ifade ediyor.

Haber: Kamil Akyürek

İşte Kaza Sonrası Uçurumun Kıyısında Askılı Kalan Kamyonun Fotoğrafları…

 

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.