Gündemİlçe Haberleri

Başkan Ahmet Akın’dan Yakupköy’e Müjdeli Haber

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Yakupköy'de vatandaşlarla buluşarak ücretsiz tarımsal sulama ve suya yüzde 15 indirim müjdesini verdi.

Başkan Ahmet Akın’dan Yakupköy’e Müjdeli Haber

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın, Altıeylül ilçesine bağlı kırsal Yakupköy Mahallesi’ni ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Akın, köy kahvesinde mahalle sakinleriyle kahvaltı yaparak, ücretsiz tarımsal sulama ve suya yüzde 15 indirim müjdesini verdi.

Sabahın erken saatlerinde Yakupköy Mahallesi’ne giden Başkan Akın, köyde incelemelerde bulunarak eksiklikleri tespit etti ve en kısa sürede çözüme kavuşturacaklarını söyledi. Vatandaşların her biriyle yakından ilgilenen ve isteklerini dinleyen Başkan Akın, Yakupköy Mahallesi’nin ihtiyaçlarının kısa sürede giderileceğini belirtti.

Başkan Ahmet Akın'Dan Yakupköy’e Müjdeli Haber
Başkan Ahmet Akin’dan, Yakupköy’e Zi̇yaret

Büyükşehir Belediye Meclisi ile BASKİ Genel Kurulu’na sunduğu 2024 yılı tarımsal sulamanın ücretsiz hale getirilmesi teklifi ve Haziran ayından itibaren suya yüzde 15 indirim uygulanması konularında bilgi veren Başkan Ahmet Akın, “Herkes suya yüzde 70 zam yaparken biz yüzde 15 indirim yaptık. Bir sonraki mecliste oy çokluğuyla su indirimimiz gerçekleşecek” diyerek müjdeli haberi paylaştı.

Ayrıca, Esnaf İşleri Dairesi Başkanlığı için verdiği sözü yerine getirdiğini belirten Başkan Akın, köyde spor aleti kurulumu yapılmasını isteyen vatandaşların taleplerini de en kısa zamanda karşılayacaklarını söyledi. Başkan Akın, köydeki eksikliklerin hızla giderilerek, vatandaşların daha iyi şartlarda yaşamalarını sağlamak için çalışacaklarını ifade etti.

Başkan Ahmet Akın'Dan Yakupköy’e Müjdeli Haber
Ahmet Akin

Haber: Bülten

Dursunbey Doğal Gaz Projesinde İlk Adım Atıldı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu