Gündemİlçe Haberleri

Başkan Gaga “İhtiyaçları değerlendirdik”

Balıkesir Valisi İsmail Ustaoğlu, bugün Balya ilçesini ziyaret ederek ilçe yöneticileri ile bir araya geldi.

Başkan Gaga “İhtiyaçları değerlendirdik”

Vali Ustaoglu Balya Yoneticileriyle Bulustu 1
Başkan Gaga “İhtiyaçları Değerlendirdik”

Toplantıya Yoğun İlgi

Vali Ustaoğlu’nun katılımıyla Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda bir değerlendirme toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıya, Balıkesir İl Emniyet Müdürü Hasan Yiğit, Balıkesir İl Jandarma Komutanı Tuğgeneral Nurettin Alkan, Balya Belediye Başkanı Orhan Gaga, il müdürlükleri, ilçe yöneticileri ve mahalle muhtarları katıldı.

Vali Ustaoglu Balya Yoneticileriyle Bulustu 2
Başkan Gaga “İhtiyaçları Değerlendirdik”

“Verimli bir toplantı gerçekleştirdik”

Başkan Orhan Gaga, toplantının oldukça verimli geçtiğini belirterek şunları söyledi: “Balıkesir Valimiz Sayın İsmail Ustaoğlu’nun katılımlarıyla bugün ilçemiz Atatürk Çok Programlı Anadolu Lisesi Konferans Salonu’nda değerlendirme toplantısı gerçekleştirdik. İl müdürlüklerimiz, ilçe yöneticilerimiz ve mahalle muhtarlarımızla kamu hizmetlerini, yürütülen ve planlanan çalışmaları, ihtiyaçları değerlendirdiğimiz verimli bir toplantı gerçekleştirdik.

Vali Ustaoglu Balya Yoneticileriyle Bulustu 3

“Balya’nın gelişimi için çalışmalara devam edeceğiz”

Toplantıda ilçede yürütülen ve planlanan çalışmalar ile kamu hizmetlerine dair çeşitli konular ele alındı. Ayrıca, ilçe sakinlerinin ihtiyaç ve beklentileri de masaya yatırıldı. Vali Ustaoğlu, Balya’nın gelişimi için çalışmaların devam edeceğini ve kamu hizmetlerinin en iyi şekilde sunulması için gereken adımların atılacağını ifade etti

Haber: Bülten

Balya’ya İçme Suyu Müjdesi

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu