EtkinlikGündemİlçe HaberleriYaşam

Burhaniye'de kadınlara özel bir soru bir cevap etkinliği

Burhaniye Belediyesi, Hacıahmet Mahallesi'nde kadınların taleplerini dinlemek ve belediye hizmetleri hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla bir buluşma düzenledi

Burhaniye Belediyesi Kadınlarla Buluştu

Burhaniye Belediyesi, Hacıahmet Mahallesi’nde kadınların taleplerini dinlemek ve belediye hizmetleri hakkında bilgilendirme yapmak amacıyla bir buluşma düzenledi. Kadınların soruları yanıt buldu. Bir soru bir cevap şeklinde geçen sohbet için kadınlar taleplerinin dinlenmesinin memnuniyet verici olduğunu dile getirdi.

Burhaniye Belediyesi Kadinlarla Bulustu 1

Burhaniye Belediyesi, kadın vatandaşlarının taleplerini dinlemek ve belediye hizmetleri hakkında bilgilendirmeler yapmak amacıyla Hacıahmet Mahallesi’nde bulunan Necdet Tosun Parkı’nda bir buluşma düzenledi.

Burhaniye Belediyesi Kadinlarla Bulustu 2

Etkinliğe, Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Ayten Tuna, Burhaniye Belediyesi Hukuk İşleri Müdürü Av. Ayşe İnce Gündüz, Burhaniye Belediyesi Muhtarlık İşleri Müdürü Zehra Yüce, Psikolojik Danışmanlar Deniz Akcan Orcan ve Zerya Demir, Hacıahmet Mahallesi Muhtarı Engin Menemen, Yunus Mahallesi Muhtarı Hüseyin Akbaş ve kadın vatandaşlar katıldı.

Burhaniye Belediyesi Kadinlarla Bulustu 3

Buluşmada, kadınlara Burhaniye Belediyesi’nin sunduğu hizmetler detaylı bir şekilde anlatıldı. Katılımcılar, belediyenin sosyal hizmetler, sağlık, eğitim ve altyapı konularında yürüttüğü projeler hakkında bilgilendirildi. Ayrıca, kadın vatandaşların belediyeden beklentileri ve talepleri dinlenerek not alındı.

Burhaniye Belediyesi Kadinlarla Bulustu 4

Burhaniye Belediye Başkan Yardımcısı Ayten Tuna, “Aile içerisinde kadınların, çocuklar üzerinde rol model olduğu kanaatindeyim. Kadınlarımızın sesini dinlemek, onların ihtiyaçlarına yönelik daha etkili çözümler üretmemizi sağlıyor. Bu tür buluşmalar, vatandaşlarımızın beklentilerini ve taleplerini doğrudan öğrenmemiz açısından büyük önem taşıyor. Burhaniye Belediyesi olarak vatandaşlarımızın yanındayız,” dedi.

Burhaniye Belediyesi Kadinlarla Bulustu 5

Kadınlar buluşması, karşılıklı görüş alışverişi ve soru-cevap şeklinde son buldu. Kadınlar, belediye yetkililerine teşekkür ederek, taleplerinin dikkate alınmasından duydukları memnuniyeti ifade ettiler.

Balıkesir’de Yüzme Bilmeyen Çocuk Kalmıyor!

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu