Gündemİlçe Haberleri

Büyükşehir’in Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Belli Oldu

Balıkesir'in Burhaniye ilçesinin Belediye Başkan Yardımcısı Oktay Erbalaban, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nin 2024-2029 döneminin ilk Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanı olarak seçildi.

Büyükşehir’in  Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı Belli Oldu

Geçtiğimiz beş yıl boyunca Burhaniye Belediyesi’nin Plan ve Bütçe Komisyonu Başkanlığı görevini yürüten Erbalaban, aynı zamanda Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Plan ve Bütçe Komisyonu’nda da beş yıl süreyle görev aldı.

Buyuksehirin Plan Ve Butce Komisyon Baskani Belli Oldu 1
Büyükşehir’in Plan Ve Bütçe Komisyon Başkanı Belli Oldu

Erbalaban Teşekkür Etti

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Encümen Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen komisyon toplantısında, oy birliğiyle Erbalaban, başkanlık görevine seçildi. Toplantıda konuşan Erbalaban, “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nde gerçekleştirilen, 2024-2029 döneminin ilk plan ve bütçe komisyonu toplantısında yapılan görev bölümünde şahsımı oy birliği ile plan ve bütçe komisyonu başkanı olarak seçen komisyon üyelerine tekrardan teşekkür ediyorum. Balıkesir’imize ve Burhaniyemize katkı sağlayacak her kararın hayırlı olmasını temenni ediyor, desteklerini esirgemeyen herkese şükranlarımı sunuyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Bülten

Deveciler ‘den ‘Yanınızdayım’ Mesajı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu