Gündemİlçe Haberleri

Dereboyu Caddesi 6 Mayıs’tan İtibaren Kapatılıyor

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi'nden Trafik Düzenlemesi

Dereboyu Caddesi 6 Mayıs’tan İtibaren Kapatılıyor

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nden Trafik Düzenlemesi

Dereboyu Caddesi 6 Mayistan Itibaren Kapatiliyor 1

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Karesi ilçesinde yer alan Çay Deresi’nin ıslah ve altyapı yenileme çalışmalarına hız veriyor. Bu kapsamda, Akıncılar Mahallesi’nde bulunan Dereboyu Caddesi, 6 Mayıs Pazartesi gününden itibaren taşıt trafiğine kapatılacak. Vatandaşlar, bu süreçte belirlenen alternatif yolları kullanacak.

Dereboyu Caddesi 6 Mayistan Itibaren Kapatiliyor 2

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi Başkanı Ahmet Akın’ın talimatıyla yürütülen dere ıslah çalışmaları ve BASKİ Genel Müdürlüğü tarafından gerçekleştirilen altyapı yenileme çalışması çerçevesinde, Karesi İlçesi Akıncılar Mahallesi’nde bulunan Dereboyu Caddesi’nin taşıt trafiğine kapatılması kararlaştırıldı. Bu önlem, çalışmaların etkin ve güvenli bir şekilde sürdürülmesini sağlayacak.

Dereboyu Caddesi 6 Mayistan Itibaren Kapatiliyor 3

Dereboyu Caddesi’nin kapatılmasıyla birlikte vatandaşlar, bu süreçte alternatif güzergahları tercih edebilecekler. Kepsut Caddesi, Vasıfçınar Caddesi, Gazi Bulvarı ve Dr. Ahmet Toprak Caddesi, taşıt trafiğine kapatılan Dereboyu Caddesi’nin yerine kullanılabilecek alternatif yollar arasında bulunuyor.

Dursunbey’de Ormanlar İçin El Ele

Bülten

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu