Balıkesir Merhaba Gazetesi

Eğitim Bir Sen Başarılı Üyelerini Ödüllendirdi

Eğitim Bir Sen Başarılı Üyelerini Ödüllendirdi
24 Temmuz 2021 - 11:58

Eğitim Bir Sen Başarılı Üyelerini Ödüllendirdi

Eğitim Bir Sen Balıkesir 2 Nolu Şube, Balıkesir Üniversitesi Rektörlüğü tarafından açılan yükselme sınavında başarılı olup, hizmetli kadrosundan memur kadrosuna atanan üyelerini yemekli toplantıda ağırladı.

Şube Başkanı Prof Dr İbrahim Aydın, “Eğtim Bir Sen Camiası olarak ayrıca her zaman üyelerimizin yanındayız” dedi. Aydın, “Biz hep dersimize çalışıyoruz. Kuru gürültü, algı yapmıyoruz. Genel merkezimizin uzmanlara yükselme sınavları için hazırlık kitapları hazırlatıyor. Biz de sınav olsun olmasın kitapları temin ediyor, hazır bekliyoruz. Sınav açılır açılmaz üyelerimize hazırlık kitaplarını dağıtıp, ayrıca karşılığını da başarı olarak alıyorlar” dedi.

Yükselme sınavında başarılı olan 7 üyeleri olduğuna dikkat çeken Eğitim Bir Sen Balıkesir 2 Nolu Şube Prof Dr İbrahim Aydın, “Sınav 1.si Fahri Koruoğlu ve ayrıca 2.si Talip Tanrıkulu bizim üyemiz. İlk onda 6 üyemiz var. Bu da bizi gururlandırdı. Hepsini kutluyorum” dedi.

Eğitim Bir Sen Balıkesir 2 Nolu Şube yönetim kurulu, işyeri temsilcileri ve başarılı olan üyelerle birlikte yenilen yemekten sonra başarılı üyeler Fahri Koruoğlu, Talip Tanrıkulu, Ali Yalçın, Ahmet Karslıoğlu, İbrahim Emrecik ve Nizamettin Akgül’e yönetim kurulu üyeleri tarafından plaketleri takdim ettiler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.