İlçe HaberleriSiyaset

Erdek ve Bursa Turizm İçin El Sıkıştı

Erdek Belediye Başkanı Burhan Karışık, turizmin canlandırılması ve kentte yapılması planlanan projeler için Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Bozbey'i ziyaret etti.

Erdek ve Bursa Turizm İçin El Sıkıştı

Erdek Ve Bursa Turizm Icin El Sikisti 1
Erdek Ve Bursa Turizm İçin El Sıkıştı

Turizm İçin İş Birliği

Seçim sonrası gerçekleşen ziyarette Karışık, Bozbey’e seçimi kazanması nedeniyle tebriklerini iletti ve yaz aylarına yaklaşırken Erdek’in turizm potansiyelini artırmak için iş birliği talebinde bulundu. Başkan Karışık, Erdek’in turizm potansiyelini artırmak ve kentin gelişimine katkıda bulunmak amacıyla Bursa Büyükşehir Belediyesi ile iş birliğini güçlendirmeyi hedeflediklerini belirtti. Ziyaret sırasında, gelecek projeler ve çalışmalar hakkında fikir alışverişi yapıldı ve iş birliği konuları masaya yatırıldı.

Erdek Ve Bursa Turizm Icin El Sikisti 2

“Çalışmalarımızı artırmak için fikir alışverişinde bulunuyoruz”

Ziyaretin ardından memnuniyetini belirten Başkan Bozbey, Erdek’e destek vermeye hazır olduklarını ifade ederek Başkan Karışık’a başarılar diledi. Başkan Karışık ise Erdek’in eksikliklerini gidermek ve kentin daha da gelişmesi için çalışmalarına ara vermeden devam edeceklerini vurguladı. Karışık, “Erdek’e daha iyi hizmet sunabilmek için kendi kaynaklarımızı kullanmanın yanı sıra diğer belediyelerle iş birliği içindeyiz. Komşu kentimiz Bursa’nın Büyükşehir Belediyesi ile iletişimimizi ve çalışmalarımızı artırmak için fikir alışverişinde bulunuyoruz. Bursa’nın efsane belediye başkanı Mustafa Bozbey’e nazik misafirperverliği ve yakın ilgisi için teşekkür ediyor, görevinde başarılar diliyorum” şeklinde konuştu.

Haber: Bülten

Başkan Deveciler’in Yeri Görevi Belli Oldu

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu