EtkinlikTürkiye Gündemi

IBW 2024 İçin Fortune Türkiye İle Anlaşma

Türkiye’nin En Büyük Blokzinciri Etkinliği IBW 2024, Fortune Türkiye İle Güçlü Bir İşbirliği İle Start Alıyor.

IBW 2024 İçin Fortune Türkiye İle Anlaşma

13-14 Ağustos tarihlerinde İstanbul Hilton Bomonti’de düzenlenecek olan Istanbul Blockchain Week 2024 (IBW 2024), Türkiye ve bölgenin en büyük blokzinciri ve Web3 odaklı etkinliği olarak öne çıkıyor. EAK Digital tarafından organize edilen etkinlik, bu yıl stratejik medya partneri olarak Türkiye’nin köklü iş dünyası dergisi Fortune Türkiye ile işbirliği yapacak.

Geçen yılki başarılı edisyonun ardından IBW 2024, daha geniş bir etki alanı ve zengin içeriğiyle katılımcılarına Web3 dünyasının kapılarını aralıyor. Etkinlik, dünyanın ilk ikili Web3 espor turnuvası W3E, espor sergisi, VC Connect yatırımcı ve girişimci buluşmaları gibi yeni aktivitelerle donatılmış durumda. Fortune Türkiye’nin stratejik medya partneri olarak katılımı ise, IBW 2024’ün blokzinciri teknolojileri ve Web3 inovasyonlarına dair farkındalığı artırmasını ve bu alandaki işbirliği fırsatlarını genişletmesini amaçlıyor.

Ibw 2024 İçin Fortune Türkiye İle Anlaşma
Stratejik Medya Partneri

Fortune Türkiye, 2007 yılından beri Türkiye’deki iş dünyası için önemli bir referans kaynağı olmuş ve 120 ülkede 5 milyonun üzerinde okuyucuya ulaşmıştır. Etkinlik boyunca özel bir standa sahip olacak olan dergi, kurumsal Web3 entegrasyonu konulu panellerde kolaylaştırıcı olarak yer alacak ve önemli konuşmacılarla özel röportajlar gerçekleştirecek. Ayrıca, EAK x Mag Token yan etkinliğine de ev sahipliği yapacak olan Fortune Türkiye, etkinliğin prestijini artırmak için ağustos sayısında IBW özel ekine de yer verecek.

EAK Digital CEO’su ve Istanbul Blockchain Week Kurucusu Erhan Korhaliller, Fortune Türkiye ile yapılan bu işbirliğinin, IBW 2024’ün küresel katılımını teşvik etme ve blokzinciri teknolojilerini daha geniş kitlelere tanıtma misyonunda önemli bir adım olduğunu vurgulayarak, gelecek yıllarda da işbirliğinin artarak devam edeceğine inandıklarını ifade etti.

Fortune Türkiye Founder & CEO of Group Medya Nevzat Çalışkan ise işbirliğinin, Fortune Türkiye’nin blokzinciri dünyasındaki etkisini ve yayınlarının kapsamını genişleteceğini belirterek, IBW etkinliğinin Türkiye’nin blokzinciri potansiyelini küresel bir platforma taşıyacak bir fırsat sunduğunu dile getirdi.

Ibw 2024 İçin Fortune Türkiye İle Anlaşma
Iş Birliği

 

Haber: Bülten

Türkiye’de İkinci El Araç Fiyatları Avrupa’nın 4 Katı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu