Balıkesir Merhaba Gazetesi

İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural Bigadiç Ve Sındırgı’da Vatandaşlarla Buluştu

İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural Bigadiç Ve Sındırgı’da Vatandaşlarla Buluştu
26 Ağustos 2021 - 14:56

İYİ Parti İl Başkanı Özlem Ural Bigadiç Ve Sındırgı’da Vatandaşlarla Buluştu

İyi Parti ilçe ziyaretleri kapsamında Bigadiç ve Sındırgı ilçelerinde halkla buluştu.

Ural, Emine Gülşen’in daveti üzerine, Sındırgı İlçe Başkanı Nuh Nabi Çiftçi, İl ve İlçe yönetimleri ile birlikte, Geleneksel Yaylabayır Mahallesi hayrına katıldı. Burada geleneksel ürünlerini tanıtan esnaflarla buluşma sağladılar.

Başkan Ural Vatandaşları Dinledi

Esnafımızın, çiftçimizin, köylümüzün, çocuklarımızın, kadınızmızın kısacası tüm vatandaşlarımızın sıkıntıları artık ortak bir noktada kesişmiş gözüküyor diyen Özlem URAL; “Biz bu sözlere çok büyük değer veriyoruz çünkü bu sözler bizim değil sizin sözleriniz.“3 sene domates ektim, 5 sene borcunu ödedim”“Sakarya’dan Trakya’ya nakliye çeksem 600 Lira ödemem gerekiyor. İki yıldır taşımıyorum. Bu arabanın bir lastiği 3.500 Lira. Kazanmayı bırakın, artık masraflarına yetişemiyoruz.”“Şöyle yol yaptık, böyle yol yaptık diyorlar. Öyle yol yapacaksan yapma kardeşim”dedi Bu sözler arasında“200 liraya, kömüre, çaya oyumuzu veriyoruz”“Bizim seçtiğimiz başbakanı bir gecede armut gibi aldı. Demek ki ülke onun!”“Bu ülkede paran oldumu dere yatağına değil derenin tam ortasına ev yaparsın. Yeterki parasını ver.

“Bir insan ülkesinin kurucusuna düşman olabilir mi?”gibi sorular var diyen Ural ziyarette ayrıca, Yağcıbedir Yörükler Derneği Başkanı Fatma Oya Kocataş ve değerli bir çok insan ile tanışma fırsatı bulduk.  Unutma, sen yoksan bir eksiğiz. “dedi. İYİ Parti teşkilatı, Bigadiç İlçe Başkanı Vedat Bayraktar’ın doğum günü olması nedeniyle Bayraktar’a ziyarette bulundular. Vedat Bayraktar ‘ın daveti ile Bigadiç İlçe Başkanının da programına eşlik eden İl Başkanlığı, Bigadiç İlçesine bağlı Elyapan Mahallesi’nde, ayrıca Emrah Aslan’ın düğününe katılarak gençlere mutluluklar dilediler.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.