Balıkesir Merhaba Gazetesi

Jandarma’dan İlçelerde Çalışma

Jandarma’dan İlçelerde Çalışma
28 Ocak 2022 - 16:38

Jandarma’dan İlçelerde Çalışma

Balıkesir İl Jandarma Komutanlığınca genel güvenliği ve asayişi sağlamak amacıyla 26 Ocak 2022 tarihinde yapılan çalışmalarda ve yapılan yol aramalarında; (22) aranan şahıs yakalandı.

Yapılan aramalarda, (2) adet tabanca ele geçirilirken,(13) adet tabanca fişeği ele geçirildi. Öte yandan Altıeylül İlçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda; Aranan (2) şahıs yakalandı. Ayvalık İlçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda; Aranan (3) şahıs yakalandı ve (1) adet tabanca ele geçirildi.(6) adet tabanca fişeği ele geçirilirken, Bandırma İlçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda; Aranan (1) şahıs yakalandı.

İlçelerde Arama Çalışması

Burhaniye İlçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda; Aranan (7) şahıs yakalandı. Dursunbey İlçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda; Aranan (1) şahıs yakalandı ve Edremit İlçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda; Aranan (3) şahıs yakalandı. Aramalarda (1) adet tabanca ele geçirilirken, (7) adet tabanca fişeğine el kondu.

Çalışmalar Titizlikle Sürüdürülüyor

Yapılan açıklamada, “Erdek İlçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda; Aranan (1) şahıs yakalanmıştır. Kepsut İlçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda; Aranan (3) şahıs yakalanmıştır. Marmara İlçesinde yapılan çalışmalarda ve yapılan aramalarda; Aranan (1) şahıs yakalanmıştır. Genel güvenliği ve asayişi sağlamaya yönelik çalışmalarımız aralıksız ve titizlikle devam etmektedir ”denildi.Nursima Akyürek

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.