Balıkesir Merhaba Gazetesi

KARESİ CHP’DEN SOSYAL MARKET ŞUBESİ

03 Ekim 2020 - 12:00

 

KARESİ CHP’DEN SOSYAL MARKET ŞUBESİ

 

CHP Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın  Sakarya Mahallesi’nde açılan Sosyal Market ile ilgili açıklamada bulundu.

CHP Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın Sakarya Mahallesi’ndeki CHP bürosunda açılan Sosyal Market ile ilgili açıklama yaptı. Açıklamada İlçe Başkanı Yalçın,  “İlçe örgütümüz olarak Pandemi sürecinin daha öncesinde  ülkemizde  başladığını öngördüğümüz ekonomik kriz ile ilgili elimizden geldiğince dayanışma aracı yaratmak istedik. Bu amaçla Kocaavşar’dan sonra ikinci büromuzu Sakarya mahallesinde açtık.Hemen pandemisonrası sosyal dayanışma büromuzu açtığımız gibi, okullar açıldığında zorunlu tercih olan uzaktan eğitime ulaşamayan öğrencilerimiz için Merkez de parti binamız salonlarını ve Sakarya mahallesinde büromuzu ücretsiz internet erişim alanı haline getirdik. ” dedi.

 

ÖĞRENCİLER BÜROLARIMIZDAN ÜCRETSİZ İNTERNETE ULAŞABİLİR ”

CHP Karesi İlçe Başkanı Dilek Yalçın, Internete ulaşamayan öğrencilerin bu büroda ve Karesi İlçe Merkezi’nde bulunan büroda  internet hizmetini ücretsiz alabilecekleri bilgisini verdi. Öğrencilere bürolarda bulunan  uzman öğretici danışmanlarının  destek vereceğini açıkladı.

İlçe Başkanı Dilek Yalçın   “Sakarya mahallesi büromuzda bulunan sosyal marketten öğrencilerimize ihtiyaçlarını ulaştırmaya çalışıyoruz. Bu konuda bizleri yanlız bırakmayan katkılarıyla gücümüzü arttıran  sayın Av. Tolga Tosun nezdinde Bandırma Belediye Başkanlığımıza ve Balıkesir Milletvekilimiz Fikret Şahin’e bu vesile ile teşekkür ederiz. ” diye konuştu.

 

İnternet erişimi olmayan öğrenciler için hem erişim hem uzman öğretici danışmanları destek sağlanacak.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.