MagazinGündem

Kim Milyoner Olmak İster’de Tarihi An!

ATV ekranlarında Kenan İmirzalıoğlu'nun sunumuyla yayınlanan "Kim Milyoner Olmak İster?" yarışmasında Seda Aslankara Abanoz, yarışma tarihine geçen bir başarıya imza attı. Abanoz, joker haklarını kullanmadan 200 bin TL'lik soruya kadar gelerek izleyenleri ve sunucuyu şaşkına çevirdi.

Kim Milyoner Olmak İster’de Tarihi An!

Kim Milyoner Olmak Isterde Tarihi An 1
Kim Milyoner Olmak İster’De Tarihi An!

“İlk Defa Böyle Bir Gerçekle Karşı Karşıyayız”

Yarışmada soruları peş peşe doğru cevaplayarak 200 bin TL’lik soruya kadar gelen Seda Aslankara Abanoz’un başarısı, Kenan İmirzalıoğlu tarafından büyük bir takdirle karşılandı. İmirzalıoğlu, “Seda Hanım yürekten tebrik ediyorum, ilk defa şöyle bir gerçekle karşı karşıyayız. 200 bin liraya 4 jokeriyle gelen ilk yarışmacısınız” ifadeleriyle Abanoz’u tebrik etti.

Kim Milyoner Olmak Isterde Tarihi An 2
Kim Milyoner Olmak İster’De Tarihi An!

Yanlış Cevapla Hayal Kırıklığı

200 bin TL’lik soruda ise Seda Aslankara Abanoz, TDK Atasözleri ve Deyimler Sözlüğü’ne göre “Aç tavuk kendini şeklinde başlayan atasözünün devamı nasıldır?” sorusuyla karşılaştı. Bu zorlu soruda telefon joker hakkını kullanmak isteyen Abanoz, konuştuğu kişiye güvenerek “D. Darı ambarında sanır” cevabını verdi. Ancak doğru cevap “C. Arpa ambarında sanır” olacaktı.

Kim Milyoner Olmak Isterde Tarihi An 3

Haber: Bülten

Duy Beni Dizisi Beyaz Perdeye Taşınıyor

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu