Balıkesir Merhaba Gazetesi

Milletvekili Mustafa Canbey’den “Gençlere” Var Mısınız?

Milletvekili Mustafa Canbey’den “Gençlere” Var Mısınız?
27 Aralık 2021 - 16:43

Milletvekili Mustafa Canbey’den “Gençlere” Var Mısınız?

AK Parti Balıkesir Milletvekili Dr. Mustafa Canbey, sosyal medya hesaplarında gençlere yönelik bir kampanya başlattı. Türkiye’nin önemli vizyon projelerini gençlerle birlikte gezeceğini söyleyen Milletvekili Canbey, ilk durağın Çamlıca Kulesi olacağını söyledi.

Canbey yaptığı paylaşımda; “Sevgili Gençler; Vizyon projelere sizlerle gitmek istiyorum. Her ay, memleketimizden 3 gencimizle önemli yerleri ziyaret edeceğiz. İlk çamlıca kulesi. Yorumda bir arkadaşını etiketle, çekilişe katıl! Sonra, ‘Vay Mustafa abi, bizsiz gittin’ demeyin. (Sonuçlar Cumartesi Günü)” ifadelerini kullandı.

31 Aralık Cumartesi gününe kadar paylaşıma arkadaşlarını etiketleyen gençlerin arasından kura ile belirlenecek 3 kişi ile birlikte 3 Ocak 2022’de Çamlıca Kulesini ziyaret edeceklerini söyleyen Milletvekili Mustafa Canbey; “Gençlerimizle bir arada olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Onlarla birlikte yeni bir projeye startı verdik. Her ay 3 genç kardeşimizle vizyon projelerimizi ziyaret edeceğiz. İlk durağımız; 369 mt uzunluğu ve deniz seviyesinden 587 mt yüksekliğiyle İstanbul’un en yüksek yapısı olan; televizyon, radyo ve medya kuruluşları ile haberleşme operatörlerine hizmet sağlayan; estetik güzelliği ve eşsiz şehir manzarası ile tadına doyulmayan Çamlıca Kulemiz. Devamında da birbirinden güzel ziyaretler bizi bekliyor olacak. Gençlerimiz takipte kalsın. Birlikte bomba gibi programlar yapacağız inşallah.” dedi. Milletvekili Mustafa Canbey; “Tüm genç kardeşlerime ilgileri için teşekkür ediyorum.” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.