EtkinlikGündemİlçe Haberleri

Sındırgı’da Yaz Tatili Spor ve Eğitimle Renkleniyor

Sındırgı’da çocuklar, Balıkesir Büyükşehir Belediyesi ve yerel kurumların iş birliğiyle düzenlenen yaz kurslarında spor ve eğitimle dolu bir tatil geçirecek.

Sındırgı’da Yaz Tatili Spor ve Eğitimle Renkleniyor

Sındırgı’nın çocukları, spor ve eğitimle dolu bir yaz geçirmeye hazırlanıyor. Yoğun geçen bir okul döneminin ardından, çocukların ve gençlerin tatillerini en verimli şekilde geçirmelerine yardımcı olmak, spora özendirmek ve farklı branşlarda kendilerini geliştirmelerini sağlamak amacıyla yaz kursları düzenleniyor.

Sındırgı’da Yaz Tatili Spor Ve Eğitimle Renkleniyor
Sındırgı Yaz Tatili Etkinlikleri

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, Sındırgı Kaymakamlığı, Sındırgı Belediyesi, Gençlik ve Spor İlçe Müdürlüğü, İlçe Müftülüğü ve Sındırgı Belediyesi Eğitim Merkezi iş birliği ile gerçekleştirilecek yaz kurslarında, yaz tatili dolu dolu geçecek.

Kurslar kapsamında yüzme, voleybol, basketbol, jimnastik, güreş, futbol, masa tenisi, geleneksel Türk okçuluğu, binicilik, akıl ve zekâ oyunları, resim, robotik kodlama, işaret dili, eğlenceli bilimsel oyunlar, İngilizce, drama, diksiyon ve hızlı okuma gibi branşlar tercih edilebilecek.

Sındırgı’da Yaz Tatili Spor Ve Eğitimle Renkleniyor
Bu Yaz Hareketli Geçecek

Kayıtlar, Sındırgı Belediyesi Eğitim Merkezi ve Sındırgı Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü’ne yapılacak. Sındırgı Yaz Okulları başvuruları 28 Haziran 2024 tarihinde sona erecek. Her yıl düzenli olarak yapılan yaz kurslarında, 4-16 yaş aralığındaki yüzlerce çocuk farklı dallarda eğitim alacak.

 

 

Haber: Bülten

Balıkesir’de Türk Kahvesi Kültürü

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu