Balıkesir Merhaba Gazetesi

“SÖZ VERDİK YAPIYORUZ, SAVAŞTEPE YOLUNA VE DOĞALGAZA KAVUŞUYOR.”

“SÖZ VERDİK YAPIYORUZ, SAVAŞTEPE YOLUNA VE DOĞALGAZA KAVUŞUYOR.”
26 Ağustos 2020 - 10:47

AK Parti Balıkesir Milletvekili Pakize Mutlu Aydemir, güne kurum müdürlerini ziyaretle başladı.

AYDEMİR’DEN ORMAN BÖLGE MÜDÜRÜ VE DSİ’YE ZİYARET

 

Milletvekili Aydemir, Balıkesir Orman Bölge Müdürü olarak atanan Birol Dündar’ı ve Balıkesir Devlet Su İşleri (DSİ) Bölge Müdürü olarak atanan Nazmi Koçak’ı ayrı ayrı ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerini ileterek, her iki bölge müdürüne de yeni görevlerinde başarılar diledi.

 

SÖZ VERDİK, YOL YAPILACAK, SAVAŞTEPE DOĞALGAZA KAVUŞACAK DEDİK, YAPIYORUZ…

 

Savaştepe İlçe Başkanı Mehmet Sıkıcıkoğlu ve ilçe teşkilatı ile de bir araya gelen Milletvekili Aydemir, teşkilatların çalışmalarını inceledi. Pandemi dönemini ilçe başkanı Sıkıcıkoğlu ve teşkilatı ile birlikte değerlendiren milletvekili Aydemir, “Pandemi dönemini hep birlikte el ele verdiğimiz mücadele ile atlatacağız. Allah’ın izniyle pandemi’ den sonra ülkemiz için yeni bir çağ açacağız.

Bu süreçte dahi verdiğimiz sözlerimizi gerçekleştiriyor, Savaştepe yolunun yapımına son sürat devam ediyor, ilçemize doğalgaz gelmesi için yaptığımız girişimler sonucu hemşerilerimizi doğalgaz ile buluşturuyoruz. ”dedi.
 

AYDEMİR EĞİTİME HAZIRLANAN OKULLAR HAKKINDA BİLGİ ALDI

 

Savaştepe Kaymakamı Mehmet Yüce’yi ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Mahir Turan’ı ziyaret eden Milletvekili Aydemir, pandemi süresince ilçede yapılan çalışmalar ve normalleşme süreci ile yeni eğitim öğretim sürecine okullarda alınan tedbirler hakkında bilgiler alarak fikir alışverişinde bulundu.

AYDEMİR ESNAFLARIN SORUNLARIYLA YAKINDAN İLGİLENDİ

 

 

Esnaf ziyaretleri gerçekleştirerek esnafın sıkıntılarını da dinleyen Milletvekili Aydemir, şunları kaydetti:
“Pandemi sürecinde yapılan destekler için Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a teşekkürlerini ileten esnafımızın bizlerden beklentilerini dinliyor, ilçemizde yaptığımız çalışmalarımızı esnafımıza anlatıyoruz.”
Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Mehmet Erdil’i ziyaret eden milletvekili Aydemir, Cumhuriyet Mahallesi’nin eksikleri ve mahallelinin ihtiyaçları hakkında bilgiler aldı.

ZİYARETLERE KISA BİR MOLA

 

Ziyaretlerine kısa bir mola veren Milletvekili Aydemir, kollarını sıvadı biber toplayıp, yufka açıp gözleme yaptı, tavukları yemledi. Bıldırcınları sevmeyi de ihmal etmeyen milletvekili Aydemir, “Her zaman vatandaşla iç içe ve el eleyim. Onlarla birlikte olmaktan, onlarla dertleşip onların sorunlarına çözüm bulmaktan mutluluk duyuyorum. Bugün de ziyaretlerime kısa bir mola verip kolları sıvadık vatandaşlarla birlikte biber topladık, tavukları yemledik, yufka açıp ve bıldırcınları sevdik. ”şeklinde konuştu.

Son olarak Belediye Başkanı Turhan Şimşek’e ziyaret gerçekleştiren milletvekili Aydemir, gönül belediyeciliği ile çalışan Savaştepe Belediye Başkanı Turhan Şimşek’i çalışmalarından dolayı tebrik etti. Gönül belediyeciliği ile çalışan başkan Şimşek’ten ilçe hakkında bilgiler alan milletvekili Aydemir, “Savaştepe’de gönül belediyeciliği ile bir ve beraber Savaştepe yolunun yapılması, ilçemize doğalgazın getirilmesi gibi sözünü verdiğimiz tüm projelerimizi hayata geçiriyor. Yeni projeler için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Biz istişare kültürümüz içinde Savaştepe’yi daha ileriye taşımak için elbirliğiyle çalışıyoruz. ”dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.