EtkinlikGündemİlçe Haberleri

Susurluk’ta Ahşap Tasarım Atölyesi İlgi Topladı

Balıkesir'in Susurluk İlçesinde 'Öğrenmek Birlikte Güzel' Projesi Hayata Geçirildi

Susurluk’ta Ahşap Tasarım Atölyesi İlgi Topladı

Susurluk ilçesinde, öğrencilerin çok yönlü becerilerini geliştirmeyi hedefleyen “Öğrenmek Birlikte Güzel” projesi bu ay başarıyla uygulandı. Beşeylül İlkokulu’nda gerçekleştirilen etkinliklerde, öğrenciler çeşitli atölye çalışmalarıyla buluşturuldu.

Balıkesir İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı ve İlçe Milli Eğitim Müdürü Sami Akoğlan, Beşeylül İlkokulu Ahşap Tasarım Atölyesi’nde öğrencilerle bir araya geldi. Burada, öğrencilerle birlikte “Ahşap Bal Kaşığı Yapımı” etkinliği gerçekleştirildi. Öğrencilerin el becerilerini geliştirmeyi amaçlayan bu etkinlikte, Tatlı ve Akoğlan da öğrencilerle birlikte çalışarak bal kaşıkları ürettiler.

Susurluk'Ta Ahşap Tasarım Atölyesi İlgi Topladı
Susurluk

Ardından, Beşeylül İlkokulu’nda öğretmenlerle bir araya gelen İl Milli Eğitim Müdürü Ali Tatlı, öğretmenlerin görüşlerini dinledi ve “Türkiye Yüzyılı Maarif Modeli” uygulamaları hakkında bilgi paylaştı. Öğretmenlerin katılımıyla gerçekleştirilen bu toplantıda, eğitimde yenilikçi yaklaşımlar ve model uygulamalar üzerine tartışmalar yapıldı.

“Öğrenmek Birlikte Güzel” projesi, öğrencilerin hem akademik hem de sosyal becerilerini geliştirmeyi hedefleyerek eğitim sürecine katkı sağlıyor. Bu tür etkinliklerin devam etmesi, öğrencilerin daha motive ve başarılı olmalarına olanak tanıyor.

 

 

Haber: Bülten

Pusulam Öğretmenim Buluşması ve Maarif Modeli Tanıtımı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu