Balıkesir Merhaba Gazetesi

Ural “Bu Fuar Çok Kıymetli Bir Fuar”

11 Mart 2022 - 8:30

Ural “Bu Fuar Çok Kıymetli Bir Fuar”

Literatür Kimya standı ile Kepsut tarım fuarında yer alan Özlem Ural fuara ilişkin düşüncelerini MERHABA’ya aktardı. Bu fuar 12 yıldır düzenleniyor bizde 2 yıldır katılıyoruz. Buranın güzelliği halka teknolji ile ürünlerle buluşma sağlanıyor. Çiftçilerimiz nereden ne alabilecekler fikir edinebiliyorlar. Balıkesir tarım ve hayvancılığın başkenti aynı zamanda. Bu fuar çok kıymetli. Literatür kompozitten mamül bir ürün. Cam elyaf ve polyesterin kullanıldığı hammadde ile basılıyor” diyerek literatür kimya ile ilgili bilgiler sundu.www.gazetemerhaba.com’da

Satış bayisi yötecileri ve köyden geldiklerini söyleyen bazı vatandaşların anlattıkları ise şöyle;

*  Dünya şartlarından dolayı fiyatlarda dalgalanmalar var. Bizim işlerimizde sıkıntı yok. Şükür .Para kazanmaktan öte ticaret zincirinin dönmesi içinde çalışıyoruz.

*Her sene geldiğimiz bir yer.Ev hanımıyım ben ancak bağ bahçemiz var tabi ki. Toprakla uğraşınca ama fidan ama alet edevat almak ve onları da buralarda görmek bize de iyi geliyor ve işimize yarıyor.( 53 Aydanur Şengül)

*Fuara 3.gelişim. Her seferinde farklı şeyler görüyorum. İlgimi çeken çok şey var.(Naime Ballışah(

* Fuara tarım makinelerini incelemek için geldim.Çok beğendiklerim var ama fiyatlarını çok yüksek buldum.Alıp alamayacağımı bilemiyorum.( 64 Nurullah Bayındur)

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deprecated: 3.1.0 versionundan beri WP_Query çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! caller_get_posts artık kullanılmıyor, yerine ignore_sticky_posts kullanın. in /home/merhaba/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.