GündemSpor

Yasemin Adar Yiğit Sözleşme Yeniledi

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü, milli güreşçi Yasemin Adar Yiğit ile Paris Olimpiyatları öncesinde 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Yasemin Adar Yiğit Sözleşme Yeniledi: Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü, milli güreşçi Yasemin Adar Yiğit ile Paris Olimpiyatları öncesinde 1 yıllık sözleşme imzaladı.

Yasemin Adar Yiğit Sözleşme Yeniledi

Yasemin Adar Yiğit Sözleşme Yeniledi

Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü, milli güreşçi Yasemin Adar Yiğit ile Paris Olimpiyatları öncesinde 1 yıllık sözleşme yeniledi. Ali Hikmet Paşa Spor Tesisleri’nde gerçekleşen imza töreninde Yasemin Adar Yiğit, desteklerinden dolayı Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’a teşekkür etti.

Yasemin Adar Yiğit Sözleşme Yeniledi
Yasemin Adar Yiğit Sözleşme Yeniledi

Yasemin Adar Yiğit, bugüne kadar 2 kez dünya, 7 kez Avrupa şampiyonu oldu ve 2020 Tokyo Olimpiyatları’nda bronz madalya kazandı. İmza töreninde konuşan Yiğit, “2024 Paris Olimpiyatları’nda ülkemizi ve memleketim Balıkesir’i temsil edeceğimden dolayı çok gururluyum. Desteklerinden dolayı Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü’ne ve Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’a teşekkür ediyor, saygılarımı sunuyorum” dedi.

Yasemin Adar Yigit Sozlesme Yeniledi

“Gönlümüz Yasemin’le Olacak”

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Akın’ın talimatıyla, milli güreşçi Yasemin Adar Yiğit ile 1 yıllık sözleşme imzaladıklarını belirten Balıkesir Büyükşehir Belediyespor Kulübü Başkanı Burç Özoğuz ise, “Bugüne kadar başarılarıyla göğsümüzü kabartan Yasemin Adar Yiğit ile yeniden anlaşmaya varmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Paris Olimpiyatları’nda kulübümüzü ve Balıkesir’imizi en iyi şekilde temsil edeceğine inancımız tam. Gönlümüz Yasemin’le olacak. Birlikte nice zaferler kazanmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Milli Güreşçi Yasemin Adar Yiğit’in Altın Madalya Hedefi

İha

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu