İlçe HaberleriSiyaset

Balıkesirli Belediye Başkanları Ankara’da

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ankara'da, AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi. Balıkesirli belediye başkanları da toplantıda yer aldı. 

Balıkesirli Belediye Başkanları Ankara’da

Balikesirli Belediye Baskanlari Ankarada 2
Balıkesirli Belediye Başkanları Ankara’Da

Balıkesirli Yöneticiler Toplantıda Yer Aldı

Cumhurbaşkanı ve AK Parti Genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan  Ankara’da AK Parti Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantısı gerçekleştirdi. Toplantıya Balıkesir’den, Balıkesir Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan, Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, Havran Belediye Başkanı Emin Ersoy, Bigadiç Belediye Başkanı Mustafa Göksel ve Balıkesir Meclis Üyesi Yasin Sagay da katıldı. Toplantının ardından Balıkesirli heyet, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Av. Belgin Uygur’u ziyaret etti.

Balikesirli Belediye Baskanlari Ankarada 1

“Toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum”

Toplantıyla ilgili değerlendirmelerde bulunan Kepsut Belediye Başkanı İsmail Cankul, “Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımı ile gerçekleştirdiğimiz istişare ve değerlendirme toplantımızın hayırlara vesile olmasını diliyorum. Toplantımızın ardından Belediye Başkanlarımızla birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Balıkesir Milletvekilimiz Sayın Av. Belgin Uygur’u AK Parti Genel Merkezimizde ziyaret ettik. İlgi alaka ve misafirperverliğinden dolayı teşekkür ediyoruz” dedi.

Balikesirli Belediye Baskanlari Ankarada 3

“AK Parti Genel Merkezimizdeyiz”

Yasin Sagay ise, “AK Parti Genel Merkezimizdeyiz. Belediye Başkanlarımızla birlikte AK Parti Genel Başkan Yardımcısı, Balıkesir Milletvekilimiz Av. Belgin Uygur’u ziyaret ettik. Kendilerine çalışmalarında başarılar diliyoruz,” şeklinde konuştu.

“Milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz”

Ramazan Bahçavan ise şunları belirtti: “AK Parti yerel yönetimler istişare ve değerlendirme kampındayız. Çok kıymetli Genel Başkanımız ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan‘ın liderliğinde gerçekleşen kampımız hayırlara vesile olsun. Tevazu, samimiyet, gayret düsturu ile milletimize hizmet etmeye devam edeceğiz.”

“Ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olsun”

Emin Ersoy da, “Yerel Yönetimler Başkanlığımızın himayelerinde gerçekleştirilen Yerel Yönetimler İstişare ve Değerlendirme Toplantımızı gerçekleştiriyoruz. Ülkemiz ve milletimiz adına hayırlı olmasını diliyorum,” ifadelerini kullandı.

Belgin Uygur’dan Teşekkür

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Balıkesir Milletvekili Av. Belgin Uygur ise konuşmasında, “Balıkesir Büyükşehir Belediyesi AK Parti Grup Başkan Vekili Sn. Yasin Sagay, Bigadiç Belediye Başkanı Sn. Mustafa Göksel, Havran Belediye Başkanı Sn. Emin Ersoy, Dursunbey Belediye Başkanı Ramazan Bahçavan ve Kepsut Belediye Başkanı Sn. İsmail Cankul’u Genel Merkezimizde ağırladık. Nazik ziyaretleri için teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.

Haber: Bülten

Akın Anıtkabir’e Çıktı! Ailesi ve CHP’liler Yanında

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu