MagazinGündem

Ezel Ekibi Yıllar Sonra Bir Arada! Gözler O İki İsmi Aradı

Türkiye'nin unutulmaz dizilerinden biri olan "Ezel"in sevilen oyuncuları, yardımcı yönetmen Cem Karcı'nın doğum gününü kutlamak için bir araya geldi. Kenan İmirzalioğlu, Barış Falay, Sarp Akkaya, Sedef Avcı gibi isimlerin buluştuğu kutlamada, ekip yıllar sonra tekrar bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı.

Ezel Ekibi Yıllar Sonra Bir Arada! Gözler O İki İsmi Aradı

Ezel Ekibi Yillar Sonra Bir Arada Gozler O Iki Ismi Aradi 1
Ezel Ekibi Yıllar Sonra Bir Arada! Gözler O İki İsmi Aradı

O İki İsim Yoktu

Sosyal medyada da paylaşılan kutlama fotoğrafında, “Ezel” ekibinin beyazlar içinde bir arada olduğu görüldü. Dizinin sevilen karakterlerini canlandıran oyuncular, Cem Karcı’nın doğum gününü kutlamak için samimi bir ortam oluşturdu. Ancak dikkat çeken bir nokta vardı; başrol oyuncularından Cansu Dere ve Yiğit Özşener’in kutlamada yer almamasıydı. Kutlama fotoğrafını sosyal medya hesabından paylaşan Sedef Avcı, “Ezel on the rocks. İyi ki doğdun Cem” notuyla mutluluğunu dile getirdi.

Ezel Ekibi Yillar Sonra Bir Arada Gozler O Iki Ismi Aradi 2

Bu Kare Hayranları Sevindirdi

“Ezel,” Türk dizi tarihinin en iyi yapımları arasında yer alırken, oyuncularının yeniden bir araya gelmesi hayranlarını sevindirdi. Ancak Cansu Dere ve Yiğit Özşener’in yokluğu, hayranlarının merakını da uyandırdı. Oyuncuların neden kutlamada yer almadığı konusunda herhangi bir açıklama yapılmadı.

Haber: Bülten

Kurtlar Vadisi Senaristinden Sharon Stone’a Cevap

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu