MagazinDünyadan Haberler

Prenses Kate Middleton Hiç Görülmemiş Anını Paylaştı

Prenses Kate Middleton ve Prens William, evliliklerinin 13. yıl dönümünü, daha önce hiç paylaşmadıkları düğün fotoğraflarıyla kutladılar. 

Prenses Kate Middleton Hiç Görülmemiş Anını Paylaştı

Prenses Kate Middleton Hic Gorulmemis Anini Paylasti 1

Göz Alıcı Düğünlerinin 13. Yılında Unutulmaz Anılar

Bugünlerde 42 yaşında olan Prenses Kate ve 41 yaşındaki Prens William, 29 Nisan 2011’de Londra’daki Westminster Abbey’de evlenerek kraliyet çifti olma yolunda ilk adımlarını atmışlardı. 13 yıl boyunca, üç çocukları olan bu çift, kraliyet ailesinin en sevilen ve takip edilen üyeleri arasında yer aldı. Prenses Kate’in kanser tedavisi nedeniyle kameralardan uzak kaldığı bu dönemde, Kensington Sarayı’nın resmi hesabından paylaşılan siyah-beyaz kare, binlerce beğeni ve tebrik mesajı aldı.

Prenses Kate Middleton Hic Gorulmemis Anini Paylasti

İlgili Makaleler

Prenses Kate’in Kanserle Mücadelesi

Kanser tedavisi gören Prenses Kate, 16 Ocak’ta karın bölgesinden ameliyat geçirmiş ve uzun süre kameralardan uzak kalmıştı. Mart ayında, bir video aracılığıyla kanser tedavisi gördüğünü açıklayan Prenses, sağlık ekibinin önerisiyle önleyici kemoterapi tedavisine başladığını belirtmişti. Ancak, kanserin türü hakkında detay vermemişti. Prenses Kate, yaşadığı zorlu süreci şu sözlerle ifade etmişti: “Ameliyat sonrası yapılan testlerde kanser tespit edildi. Bu nedenle sağlık ekibim bana önleyici kemoterapi almamı önerdi ve şu anda bu tedavinin erken aşamalarındayım.” Ancak, iyileşme sürecinde olduğunu ve her geçen gün güçlendiğini de vurgulamıştı.

Prenses Kate Middleton Hic Gorulmemis Anini Paylasti 2

Haber: Bülten

Prenses Kate Middleton Günler Sonra Ortaya Çıktı

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu