Köşe Yazıları

Süper kahramanın Kalbini Çalmak

Süper kahramanın Kalbini Çalmak

Hepinize selam webtoon severler ve okurlarım bugün Villain with a crush (Aşık kötü adam) adlı webtoonumuzu inceliyoruz.

Olayımızın örgüsünde 2 ana karakterimiz birbirlerinin sıradışı tanışması ile temasının ve rüzgarı ile okuyucuyu tamamen webtoonun içine çekiyor.

Özet;  Üç yıldır ilk aşkını itiraf ettikten sonra terk edilen Rosa Park, ülkenin en sevdiği Süper Güçlere Sahip Polis Memuru Doryeong Han’ın, devrilen bir binadan aşağı düşerken onu kurtarmak için dalmasıyla ikinci kez düşer. Birkaç yıl sonra Blackdog adında gizemli bir kötü adam ortaya çıkar, ancak Doryeong bir şeylerin yolunda gitmediğini fark eder.

4090Ca47468414Abc0905242046D7644

Dünyanın en kötü kötü adamı ülkedeki en güçlü kahramanın kalbini kazanabilecek mi?

Çizimlerinden tutun yazımları ve diğer her şey gerçekten başlı başına çok iyi . Karakterimiz Rosa Park bu arada kızımız ilk başta bölümünde yani aşkını itiraf ediyor bir çocuğa (bu çocuk bakalım kim) merak etmeyin öğreneceğiz belki o da kötüdür? Neyse durun nerede kalmıştım Rosa Park, çok fazla tanınmayan ve bilinmeyen bir kız inek öğrenci görünüşü ile çok da fark edilmeyen bir tip olsa da (BENCE KIZ AŞIRI GÜZEL BU ARADA) tabi karakter daha önemli.

F5Easxiwyaauto

Rosa Park kalp kırıklığı sonrasında sevdiği çocuğun onu fark etmemesi nedeni ile ilk aşkından vazgeçiyor. Daha sonrasında olaylar aniden sarpasarıyor. Ta da! Çatıdan düşer kız!

Pat, güm ana karakterimiz kendine sorar:

  • Aa olamaz böyle bir çöp yığının da mı öleceğim?
  • Olamaz daha çok gencim (bu kısmı ben uydurdum)

Rose

Tabi sonra çıkagelen karakterimiz vs vs. Arkadaşlar webtoonu bitirmedim çünkü bilin bakalım ne? EVET daha henüz bitmiş bir webtoon değil mecburen my swimming lessons (yüzme dersleri) webtoonumdan sonra buna geçiş yapmak durumunda kaldım.

Hala devam eden bir seri ama yine de çok güzel ben sevdim. BENCE SİZ DE SEVECEKSİNİZ benden söylemesi.

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Film İncelemesi-1

Nursima Akyürek

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu