Balıkesir Merhaba Gazetesi

Balıkesir Valisi Ve Büyükşehir Başkanı Festivale Davet Edildi

Balıkesir Valisi Ve Büyükşehir Başkanı Festivale Davet Edildi
12 Ekim 2021 - 14:48

Balıkesir Valisi Ve Büyükşehir Başkanını Festivale Davet Ettiler

28-31 Ekim tarihleri arasında gerçekleşecek olan 16.  Uluslararası Zeytin Hasat Festivali’nin davetiyeleri Balıkesir Valisi Hasan Şıldak ile Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz’a yürütme komitesi tarafından verildi ve davet ettiler. Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, ayrıca hasat festivaline maddi ve manevi destek sözü verdiler.

Katılım Sağlayanlar

Ziyaretlere; Ayvalık Kaymakamı Hasan Yaman, Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalık Ticaret Odası Başkanı Mustafa Büyükçıvgın, Ziraat Odası Başkanı Hasan Baysal, ATO Laboratuvar Hizmetleri Anonim Şirketi Başkanı Ali Uçar, ATO ve ayrıca ziraat odası yönetim kurulu üyeleri katıldılar.

Başkan Yılmaz Söz Verdi

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak, kendisinin de zeytinliklerinin olduğunu ve bu sektörün içinden geldiğini belirterek, festival davetine icap edeceğini söyleyerek zeytin toplama ve sıkım etkinliklerine katılacağını bildirdi. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz da, Ayvalık’ın Balıkesir’in misafir odası olduğunu, ayrıca yapılan anketlerde ilk sırada yer aldığını söyledi. Ayvalık’ın tanıtımı ve bilinirliliğinin artırılması için festival gibi benzer etkinliklerinin büyük faydası olduğunun altını çizen Başkan Yılmaz, festivale maddi ve ayrıca manevi destek sağlayacaklarının sözünü verdi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.