Balıkesir Merhaba Gazetesi

“Benim Gözümden Marmara Adası” Resim Sergisi Açıldı

“Benim Gözümden Marmara Adası” Resim Sergisi Açıldı
01 Kasım 2021 - 12:44

“Benim Gözümden Marmara Adası” Resim Sergisi Açtılar

“Benim Gözümden Marmara Adası” adlı resim yarışmasına katılan tüm eserlerin yer aldığı sergi, Kapalı Spor Salonu’nda açtılar.

Resim Sergisi’nin açılışı Marmara Kaymakamı Mehmet Abdulkadir Güvenç ve Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy tarafından yaptılar. Korona virüs tedbirleri kapsamında açılışı gerçekleştirilen ve büyük ilgi gören, fon müziği eşliğinde konuklara çay ve kuru pasta ikram edilen sergide yer alan adalı öğrencilerin hazırladıkları resimler görülmeye değerdi. Bir yandan “Benim Gözümden Marmara Adası” adlı Resim Sergisi devam ederken, diğer yandan sergi salonunda Marmara Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği tarafından ürünlerin satışı vardı.

Marmara Çok Programlı Anadolu Lisesi Okul Aile Birliği yöneticileri, Marmara Adası Dostları tarafından kendilerine hediye edilen ürünleri satarak ayrıca okullarına gelir sağladı. Marmara Belediye Başkanı Süleyman Aksoy, sergi hakkında yaptığı konuşmada, “Adalı öğrencilerimizin gözünden Marmara Adası’nı görmek güzeldi. Emeği geçen öğrencilerimize, öğretmenlerimize, velilerimize ve ayrıca Marmara Adası Dostlarına teşekkür ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.