Balıkesir Merhaba Gazetesi

Ayvalık’taki Yaşlı Bakımevi Hızla Yükseliyor

Ayvalık’taki Yaşlı Bakımevi Hızla Yükseliyor
17 Aralık 2021 - 15:50

Ayvalık’taki Yaşlı Bakımevi Hızla Yükseliyor

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin’in seçim projeleri arasında yer alan, Ayvalık Belediyesi tarafından yer tahsisi yapılan ve hayırsever iş insanı Cihan Şişman’ın inşaatını üstlendiği Ayvalık’ın ilk tam donanımlı yaşlı bakımevi hızla yükseliyor.

Günümüz şartlarına uygun ve modern bir yaşlı bakımevini Ayvalık’a kazandıracaklarını vurgulayan Başkan Ergin, inşaatın her aşamasını hummalı bir şekilde takip ediyor. Belediye Başkanı Mesut Ergin, “İlk katının kolon ve betonarme işlerini iki ay gibi kısa bir sürede tamamladık. Sebahat Cihan Şişman Yaşlı Bakımevi’nin açılış kurdelesini gelecek yıl kesmek için var gücümüzle çalışıyoruz. Keşkelerimiz arasında yer alan bir projemizin daha ayrıca yaşama geçirilmesinin haklı gururunu yaşıyoruz. Yaşlılarımıza hizmet etmek bizim görevimiz. Ayvalık Belediyesi olarak yaşlılarımızın bize seslendikleri andan itibaren yanlarındayız. Tecrübeleriyle bize yol gösteren, yolumuza ışık tutan değerli büyüklerimize hayata geçirdiğimiz yaşlı bakımevinde konaklama ve ayrıca bakım ünitelerinin yanı sıra hobi ve sanat atölyeleri, sosyal faaliyet alanlarında da hizmet edeceğiz” dedi.

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, Ayvalık’ta uzun yıllardır eksikliği hissedilen bakımevinin önemli bir görev üstleneceğini söyledi ve inşaatın anahtar tesliminin bağışçı Cihan Şişman tarafından yapılacağını belirterek, mobilya ve ayrıca tefrişatını Ayvalık Belediyesi’nin üstleneceğinin de bilgisini verdi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.