Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Mesut Ergin’den Personeliyle Bayram Buluşması

Başkan Mesut Ergin’den Personeliyle Bayram Buluşması
08 Temmuz 2022 - 14:18

Başkan Mesut Ergin’den Personeliyle Bayram Buluşması

 

Ayvalık Belediye Başkanı Mesut Ergin, tarihi belediye hizmet binasının bahçesinde tüm birimlerdeki personel ile bayramlaştı.

 

 

BAŞKAN ERGİN’DEN BAYRAM İKRAMİYESİ MÜJDESİ

Belediye hizmetlerinde başarının ekip anlayışıyla ekip ruhuyla yaşam bulduğunu dile getiren Başkan Ergin, çalışanların motivasyonunun kendisi için her zaman önemli olduğunu söyledi. Bu kapsamda maaşların ve bayram ikramiyelerinin bayram öncesi hesaplarda olacağını ifade eden Başkan Ergin; “Göreve geldiğimiz günden bu yana emekçilerimizin hakkını teri kurumadan vermeye çok önem gösterdik. Kurban Bayram öncesi de ekonomilerini biraz olsun rahatlatacak bayram ikramiyelerini de hesaplarına yatırdık. Biz belediyemizin her kuruşu ile hem vatandaşlarımıza hizmet etmek hem de çalışanlarımızın emeğinin karşılığını vermek için özverili davranıyoruz” dedi.

BAŞKAN ERGİN ‘’HAYIRLI BAYRAMLAR DİLERİM’’

Başkan Mesut Ergin; “Benim hep inandığım bir şey var,  başarı isteniyorsa bu tek başına olmaz. Başarı olacaksa hep beraber hepimizin katkılarıyla bir başarı ortaya çıkacaktır. Bunu bilen bir insan olarak belediye personeliyle ilgili, önce bu başarıyı sağlayabilecek, bu ekibi oluşturacak olan sizlerin de mutluluğu sizlerin motivasyonu her zaman bizim için en önemli unsurlardan biri. Personelimizin hak ve alacaklarıyla ilgili sürekli bunu öncelik haline getirdik, her zaman aynı hassasiyetle davrandık. Gönül ister ki daha fazla imkânlar tanıyalım, daha fazla alanlar yaratalım personelimiz için. Ben bayramınızın hayırlı bereketli ve aile içerisinde ailecek huzur içerisinde geçirmenizi cenab-ı Allah’tan dilerim inşallah nice bayramları da hep beraber inşallah yaşarız teşekkür ediyorum hayırlı bayramlar dilerim.”

‘’NİCE GÜZEL BAYRAMLARA AYVALIK’IM’’

Başkan Ergin, Ayvalık’ın Türkiye’nin gözbebeği turizm beldelerinden biri olduğunu hatırlatarak, daha iyi çalışarak, daha iyi hizmet ederek kentin markasını daha üst seviyelere hep birlikte taşıyacaklarını söyledi. Ergin, Ayvalık’a gelen konukların da keyifli ve huzurlu bayram tatili geçirmeleri için Zabıta, temizlik ve fen işleri müdürlükleri çalışanlarının teyakkuzda olacağını sözlerine ekledi Başkan Mesut Ergin; “Herkesin aileleriyle, sevdikleriyle sağlıklı ve mutlu bir bayram geçirmesini dilerim. Birlikte daha nice güzel bayramlara değerli arkadaşlarım, nice güzel bayramlara güzel Ayvalık’ım”.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.