Balıkesir Merhaba Gazetesi

CHP’li Başkan Köybaşı’ndan İkametgâh Uyarısı!

CHP’li Başkan Köybaşı’ndan İkametgâh Uyarısı!
25 Ocak 2023 - 15:12

CHP’li Başkan Köybaşı’ndan İkametgâh Uyarısı!

 

Cumhuriyet Halk Partisi Balıkesir İl Başkanı Erden Köybaşı yerele gündeme dair değerlendirmelerde bulunarak vatandaşlara ikametgâh uyarısı yaptı.

 

Köybaşı “İkametgâhlarını Balıkesir Olarak Belirtsinler”

Yerel gündeme dair değerlendirmelerde bulunan Köybaşı, Balıkesir’in her köşesini çok iyi bildiğini söyledi. Ayrıca Balıkesir’in iktidar sebebiyle yatırımlarda eksik kaldığını vurguladı. Balıkesir’in aslında herkes tarafından çok iyi bilinen bir şehir olduğunu dile getirdi.

 

‘’Mükemmel bir iliz ama ihanet ediliyor’’

Köybaşı “Kültürel, turizm, sanayi vb. her açıdan mükemmel bir iliz. Fakat iktidar sebebiyle biz yeterince destek alamıyoruz. Örnek Bandırma. Tam tamına sanayi bölgesi ama gel gör ki yol bile yok. Devlet Demir Yolları, lojistik köy yolu yapılacak dedi o da yılan hikâyesine döndü. AKP yüzünden Balıkesir’e ihanet ediliyor’’.

 

‘’Yaz Kış Nüfus Orantısızlığı’’

‘’Gerek duyulmayan, göz boyanan yapılarla gölgede kalmış bir şehir olarak tarihe geçiyoruz. Ama genel seçimlerden sonra gelen yerel seçimlerde halkın teveccühü ile yönetime geleceğiz ve gereken tüm işlemleri yapacağız. Bizim duyurumuz şu ki insanlar yazın Balıkesir’de kışın büyük şehirlerde yaşarken ikametgâhlarını Balıkesir olarak belirtsinler. Çünkü belediyelere nüfusumuz kadar bütçe veriliyor. Haliyle yaz ve kış nüfusları oranında büyük bir orantısızlık yaşanıyor. Bizler de bundan fazlasıyla etkileniyoruz.” dedi.

 

Haber: Yoldaş Kocaer

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.