Balıkesir Merhaba Gazetesi

Ekrem Yavaş Esnafın Destekçisi

Ekrem Yavaş Esnafın Destekçisi
04 Mart 2022 - 17:24

Ekrem Yavaş Esnafın Destekçisi

 

Geçtiğimiz günlerde yapılan seçimlerde güven tazeleyen Sındırgı Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Halil Güner ve yönetimi Sındırgı Belediye başkanı Ekrem Yavaş’ı makamında ziyaret etti.

 

Esnaf ve Sanatkârlar Odasının yeni dönem hedefleri ve çalışmaları hakkında istişarede bulunulan ziyarette Sındırgı Belediyesinin esnaflara yönelik yürüttüğü çalışmalarda ele alındı. Sındırgı Belediye başkanı Ekrem Yavaş ziyaretlerinden dolayı Sındırgı Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanı Halil Güner ve yönetimine teşekkür etti. Sındırgı Belediyesi olarak esnafın her alanda yanlarında olduklarını belirten başkan Yavaş, “Esnaf ve Sanatkârlar odamız bugüne kadar güzel çalışmalara imza attı. Bundan sonra da inanıyorum ki daha güzel çalışmalar ortaya çıkacak. Seçimlerde güven tazeleyen Halil Güner ve yönetimini tebrik ediyorum” dedi.

“SINDIRGIMIZDA ESNAF SAYIMIZ ARTIYOR”

 

Sındırgı’da esnaf sayısının arttığına vurgu yapan Ekrem Yavaş, “Sındırgı Belediyesi olarak esnafımıza her alanda destek vermeye devam ediyoruz. Pandemi sürecini esnafımızla birlikte atlattık. Devletimiz, büyükşehir belediyemiz ve belediyemiz işbirliği ile farklı destekler sunduk. Bütün bunların yanında gelişen ve büyüyen Sındırgımızda esnaf sayımız artıyor. Büyükşehir belediyemiz işbirliği ile yaptığımız çalışmalarla sanayimizi güzelleştirdik. Sıcak asfaltla donattık. Esnafımıza düşen görev de dükkânlarını güzelleştirmek, ilçemize yakışır bir hale getirmek. Bir yandan da teknolojiyi yakalamalıyız. Dijital bir dönüşüm süreci var. Esnaflarımız kendilerini güncelleyecek. Bizde bu kapsamda esnaf odamızın her an yanında olacağız” şeklinde konuştu.

“BİRLİKTE İLÇEMİZİ GELECEĞE TAŞIYACAĞIZ”

 

Yavaş, konuşmasını şöyle tamamladı; “Meslek gezileri, fuarlar vb. organizasyonlarda her an esnaf odamızla birlikte hareket etmeye hazırız. Esnafımızın güçlenmesi, ilçemizin güçlenmesi demek. Birlikte ilçemizi geleceğe taşıyacağız.” Sındırgı Esnaf ve Sanatkârlar Odası başkanı Halil Güner ise, “Belediye Başkanımız Ekrem Yavaş’a esnafımıza olan destekleri ve şehrimize yaptığı güzel hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz. Odamızda seçim yarışı bitti. Esnafımız teveccüh etti. Güven tazeledik. Daha güçlü bir şekilde yolumuza devam edeceğiz” dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.