Balıkesir Merhaba Gazetesi

Gönen Büyük Motokros Organizasyonuna Hazırlanıyor

Gönen Büyük Motokros Organizasyonuna Hazırlanıyor
13 Ağustos 2021 - 11:37

Gönen Büyük Motokros Organizasyonuna Hazırlanıyorlar

Türkiye Motokros Şampiyonası 3. Ayak yarışı 25-26 Eylül’de Prof. Dr. Haydar Baş anısına Gönen Belediyesi Şakir Şenkalaycı Motokros parkurunda gerçekleştirilecekler. Bu büyük organizasyon öncesinde Motokros Şampiyonasına katılacak sporcuların antrenmanları Gönen’de devam.

Önceki yıllarda birçok şampiyonaya ev sahipliği yapan Gönen’de pandemi dolayısıyla ara verilen bir yılın ardından yarışların hazırlıkları son sürat devam ediyor.

Bu büyük organizasyon öncesi açıklamalarda bulunan MX Türkiye Şampiyonu Şakir Şenkalaycı, “Gönen’de bundan önceki yıllarda Gönen İlçe Kaymakamlığımız, Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanlığımız, Gönen İlçe Belediye Başkanlığımız, Balıkesir İl ve Gönen İlçe Spor Müdürlüğümüz ve diğer kurumlarımız sayesinde şampiyonalar gerçekleştirdik. Pandemi dolayısıyla ara verdiğimiz bir yılın ardından yaklaşık 150 sporcunun yer alacağı ve bunun yanında çeşitli sürprizler, organizasyonlar ile Rahmetli Profesör Doktor Haydar Baş anısına Türkiye Motokros Şampiyonası 3. Ayak yarışını 25-26 Eylül tarihlerinde Gönen’de Gönen Belediyesi Şakir Şenkalaycı Motokros Parkurunda gerçekleştireceğiz. Bu büyük organizasyonda bizleri yalnız bırakmayan tüm kurumlara ve şahıslara şimdiden şükranlarımı sunarım” dedi.

Gönen’de heyecanın katlanarak arttığı bu günlerde motokros şampiyonlarından Mustafa Çetin’in idaresindeki sporcuların Gönen Belediyesi Şakir Şenkalaycı Motokros Parkuru’nda antrenmanları devam ediyor.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.