Balıkesir Merhaba Gazetesi

GÜNMARSİFED; TÜRKONFED Başkanı ve Heyeti Balıkesir’de

GÜNMARSİFED; TÜRKONFED Başkanı ve Heyeti Balıkesir’de
23 Ocak 2023 - 12:52

GÜNMARSİFED; TÜRKONFED Başkanı ve Heyeti Balıkesir’de

 

Çatısı altındaki 7 dernek ve bini aşkın şirketi temsil eden Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu (GÜNMARSİFED) , üyesi olduğu TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez ve heyetini 20 Ocak 2023 Cuma günü Balıkesir’de ağırlayarak bir dizi temaslar gerçekleştirdi.  TÜRKONFED, Cumhuriyetimizin 100. Yılında “Yüzüncü Yıl Buluşmaları” kapsamında 26 üye federasyon aracılığı ile Türkiye genelinde gerçekleştireceği programa Balıkesir’den başladı.

 

 

Balıkesir’i Ziyaret Ettiler

“Yüzüncü Yıl Buluşmaları” kapsamında TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez; GÜNMARSİFED Başkanımız Abdullah Bekki; TÜRKONFED Yönetim Kurulu Üyesi İsa Tamer Çelik; BANSİAD Başkanı Funda Dedeoğlu; BAGİAD Başkanı Emrah Bilcanlı; BİSİAD Başkanı İsmail Özer; BANGİAD Başkanı Kürşat İpek; ERGİAD Başkanı Özgür Kalafat; Üye Dernek Yönetim Kurulu Üyeleri ve TÜRKONFED Genel Sekreterlik ekibi Balıkesir ziyaret programını gerçekleştirdi.

 

Yüzüncü Yıl Buluşmaları’nda Buluştular

Heyet Balıkesir’deki temaslarına Organize Sanayi Bölgesi’nde Beksan Tel&Çivi ve Bekkiler Metal fabrikalarını ziyaret ederek başladı. Paydaş ziyaretleri kapsamında; Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun, Balıkesir Sanayi Odası Başkanı Nazmi Yarış, Balıkesir Ticaret Odası Başkanı Rahmi Kula ve Balıkesir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hüseyin Bekki de ziyaret ettiler.

 

BASİAD Merkez Binası’nda Bir Araya Geldiler

BASİAD Merkez Binası’nda BASİAD Başkanı Ümit Baysal ve Üyeler ile bir araya geldi. Sonrasında istişare görüşmesi yapıldı. İstişare ve derinleşme toplantılarına saat 17.00’da Bandırma’da BANSİAD ev sahipliğinde yapılan toplantı ile devam ettiler. Çok olumlu ve işbirliği havasında geçen ziyaretlerde TÜRKONFED Başkanı Süleyman Sönmez, Hayalimizdeki Türkiye’yi Anlatan Yeni Dönem-Yeni Ufuklar Vizyon Belgesi’ni aktararak paylaştı. Başkan Sönmez, ziyaretler esnasında tüm başkanlara da TÜRKONFED rozeti taktı. Sonrasında ise Yüzüncü Yıl Buluşmaları programının Bandırma ayağında, Bandırma Sanayici ve İş İnsanları Derneği BANSİAD’ın 30. Kuruluş Yıl Dönümü dolayısı ile düzenlediği gala gecesine heyet olarak katıldılar.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.