Balıkesir Merhaba Gazetesi

Sındırgı’da Ev Ziyareti Bigadiç KYK’da Gençlerle Buluşma

Sındırgı’da Ev Ziyareti Bigadiç KYK’da Gençlerle Buluşma
04 Nisan 2022 - 14:23

Sındırgı’da Ev Ziyareti Bigadiç KYK’da Gençlerle Buluşma

 

AK Parti MKYK Üyesi Balıkesir Milletvekili Av. Belgin Uygur iftar öncesi Sındırgı’da çat kapı ev ziyaretleri yaptı İftar sonrası GSB Bigadiç KYK Yurdunda gençlerle bir araya geldi.

 

SINDIRGI’DA ÇAT KAPI EV ZİYARETLERİ

Her zaman hemşehrileriyle yan yana olan Milletvekili Uygur Ramazan ayında da ziyaretlerine hız kesmeden devam etti. İftardan önce ayrıca Sındırgı da çat kapı ev ziyaretleri yapan, ihtiyaç sahibi, yaşlı, şehit yakını herkese hal hatır soran dertlerini, taleplerini dinleyen ve çözüm bulmak için çalışan Uygur, ayrıca Sındırgı Kızılay Şubesini de ziyaret ederek çalışmalarında kolaylıklar diledi.  İftarı da şehit ailesinin evinde yapan Milletvekili Uygur “Mübarek Ramazan ayının manevi iklimini hemşehrilerimizle birlikte yaşıyoruz. Kapı kapı geziyoruz, ayrıca gönüllere dokunuyoruz. Bizlere gönül kapılarını açan tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” dedi.

Ziyaretleri sırasında Milletvekili Uygur’a AK Parti Sındırgı İlçe Başkanı M. Cemil Atla, Belediye Başkanı Ekrem Yavaş,  Kadın Kolları Başkanı, Gençlik Kolları Başkanı ve Sındırgı ilçe teşkilatı eşlik etti. “2023’e doğru Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan liderliğinde tüm teşkilatlarımızla birlik beraberlik için emin adımlarla yürüyoruz” diyen Milletvekili Uygur değerli çalışmaları için Sındırgı ilçe teşkilatına da ayrıca teşekkür etti.

HER ZAMAN GENÇLERİMİZİN YANINDAYIZ

Milletvekili Uygur iftar sonrası Bigadiç KYK yurdunu ziyaret etti. “GSB Yurtlarında Ramazan İklimi” programında Bigadiç Kaymakamı Mehmet Halis Aydın ve Lokman Arıcıoğlu ile birlikte KYK da kalan kız öğrencilerle bir araya gelen Milletvekili Uygur, ” Genç Kardeşlerimizle çok güzel bir akşam geçirdik. Ramazan ayının bereketini gençlerimizle birlikte en güzel şekilde ayrıca değerlendirmeye çalıştık. Genç kardeşlerimizle Ramazan ayının faziletlerini, ayrıca gençlerimizin hayallerini gelecekten beklentilerini konuştuk. Geçmişin izinde yönümüzü geleceğe döndüğümüz güzel bir sohbet gerçekleştirdik. Genç kardeşlerimize geçmiş Ramazanları, gelenek ve ayrıca göreneklerimizi anlatarak onların da bu mirası kendilerinden sonrakilere aktarmaları için nasihatlerde bulunduk. Ramazanın tadını paylaştığımız, 2023 hedeflerimize el ele yürüdüğümüzün kardeşlerimizin fikirlerini taleplerini dinledik. Geleceğe birlikte yürüdüğümüz gençlerimizin ayrıca her zaman yanındayız.” Dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.