Balıkesir Merhaba Gazetesi

AK Parti Balya’da Gönüllere Dokundu

AK Parti Balya’da Gönüllere Dokundu
20 Nisan 2022 - 15:50

AK Parti Balya’da Gönüllere Dokundu

 

Ak Parti Balıkesir İl Başkanlığı, “30 gün Ramazan’ı 100 gün gibi yaşayacağız” temalı İlçe ziyaretleri programlarına Balya ile devam etti.

 

Ak Parti İl Başkanvekili Vahdettin Çiftçi ve İl Yönetimi, Ak Parti İlçe Başkanı Cüneyt Çalışkan, İl Kadın Kolları Başkanı Meral Cengiz, İl Gençlik Kolları Başkanı Hüseyin Murat Uysal, İl Kadın Kolları ve Gençlik Kolları Yönetimleri, İlçe Teşkilatı Ana Kademe, Kadın Kolları ve Gençlik kollarının dahil olduğu Ramazan ayı programının on altıncı gününde Balya’da dokunmadık el gönül bırakmadılar.

 

 

AK PARTİ’NİN BALYA PROGRAMI RESMİ ZİYARETLERLE BAŞLADI.

Balya Ramazan ayı programı: Ak Parti İl Teşkilatının Balya İlçe Başkanlığını ziyaretiyle başladı. Ak Parti İl Teşkilatı Çiçeklerle ve coşkulu bir şekilde karşılandı. İlçe Teşkilatında program ile ilgili kısa bir toplantı gerçekleştirdi. Ardından Balya Kaymakamı Mustafa Şeker’i ziyaret eden Ak Parti İl Teşkilatı, Balya ile alakalı bilgi alışverişinde bulundu. Kaymakamlık ziyaretinin ardından Balya İlçe Emniyet Amiri Abdülkadir Başkaya’yı ziyaret ettiler. Daha sonra Balya Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Nahit Kocataş’ı ziyaret eden İl Teşkilatı, burada Esnafların sorunları ve beklentileri üzerine görüş alışverişinde bulundu.

 

 

BALYA’DA AK PARTİ COŞKUSU YAŞANDI…

Ak Parti İl Yönetimi Balya’da Büyükşehir Belediyesinin Ramazan nedeniyle her ilçe de hazır ettiği sıcak yemek TIR’ında yemek ikramında bulundu. Ak Parti Balya’da gönüllere dokunmaya, milletle birlikte olmaya devam etti. Ardından Balya’da ticaret yapan esnaflar bir bir ziyaret edilerek hayırlı ramazanlar ve hayırlı işler temennisinde bulundular. İhtiyaç sahibi Eyüp Oğuz’a tekerlekli sandalyeyi hediye eden Ak Parti İl Teşkilatı hayırlı olsun temennisinde bulunarak, hal hatır sordu. Daha sonra Cumhur İttifakı ortakları MHP Balya İlçe Teşkilatını ziyaret eden Ak Parti İl Teşkilatı, MHP İlçe Başkanı İsmail Kocaman ve yönetim kurulu üyeleriyle görüştü. Balya İlçe Müftüsü Hasan Keskin’i de ziyaret ederek, evde iftar programına katılan Ak Parti İl Yönetimi, iftarda misafir oldukları evlerde vatandaşlarla sohbet ederek, ramazanlarını kutladılar. Hane ziyaretlerinin ardından Teravih namazımızın ardından Koyuneri ve Danişment mahallelerine ziyarette bulunarak mahalle sakinleriyle bir araya geldiler, sıcak çay eşliğinde sohbet ederek vatandaşların sorunlarını dinlediler

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.