Balıkesir Merhaba Gazetesi

Bandırma’da Seyirlik Söyleşi

Bandırma’da Seyirlik Söyleşi
29 Ağustos 2022 - 14:16

Bandırma’da Seyirlik Söyleşi

Balıkesir Büyükşehir Belediyesi, ‘Seyirlik Akşamlar’ sinema etkinlikleri Bandırma’da açık hava sahnesinde devam ediyor.

 

Yeşilcam Perdesi Aralandı

Yeşil Çam’ın efsane oyuncularından Hülya Koçyiğit’in de konuk olduğu etkinlikler, 30 Ağustos Salı günü saat 20.00’da ‘Yol Arkadaşım’ filminin gösterimi ile son bulacak.
Balıkesir Büyükşehir Belediyesi’nin Bandırma Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlediği ‘Seyirlik Akşamlar’ sinema etkinlikleri açık hava sahnesinde vatandaşla buluşuyor.

Başkan Yılmaz “Sosyalleşmeyi Önemsiyoruz”

Başkan Yılmaz, “Biz Büyükşehir Belediyesi olarak özellikle yaz aylarında insanlarımız sosyalleşsin istiyoruz. Niyetimiz vatandaşlarımız ile Türkiye’ye mal olmuş insanlarımızı buluşturmak. Bandırmalıları yaşayan efsanelerle buluşturmak istedik ve bugün bir tanesini sizlerin huzuruna çağırdık. Hülya hanıma bizi kırmayıp geldiği için teşekkür ederim” dedi.

 

 

Yeşilçam’ın Yıldızı Hülya Koçyiğit Bölgemizde Çekilen Film Yıllarını Anlattı

Sanatçı Hülya Koçyiğit, daha sonra sohbet havasında geçen söyleşide Bandırma, Gönen ve bölgedeki köylerde çektikleri bazı filmleri anlattı. Yeşilçam tarihinde sinemaseverlerin hatıralarında öze yeri olan nostaljik filmlerden birisi olan Hülya Koçyiğit’le kızının çocuk Yaşlarda Birlikte Oynadığı “Gülşah” Filmi Yeniden İlgiyle İzlendi.

Yaşayan Efsanelerle Açık Hava Sineması

30 Ağustos Salı günü saat 20.00’da ‘Yol Arkadaşım’ filminin gösterimi ile son bulacak. Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz, Yeşil Çam’ın efsane oyuncularından Hülya Koçyiğit’in söyleşisine katılarak, Balıkesirlileri yaşayan efsanelerle buluşturmaya devam edeceklerinin müjdesini verdi. Başkan Yılmaz’ın moderatörlüğünde sahnede kısa bir söyleşi gerçekleştiren sanatçı Hülya Koçyiğit’e özellikle gençler başta olmak üzere meydanı dolduran Bandırmalılar yoğun sevgi gösterisinde bulundu.

Haber: Muhammed Can Akyürek

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.