Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Tosun’un Seçim Vaadi Olan Parkta Çalışma Başladı

Başkan Tosun’un Seçim Vaadi Olan Parkta Çalışma Başladı
12 Ağustos 2022 - 15:13

Başkan Tosun’un Seçim Vaadi Olan Parkta Çalışma Başladı

 

Belediye Başkanı Tolga Tosun’un seçim vaatlerinden biri olan ve projesiyle heyecan yaratan Malta Parkı ve Yaşam Alanına ilk kepçe vuruldu.

 

Bandırma Belediye Başkanı Tolga Tosun: “Sevdalısı olduğum bu güzel kentte sık sık daire müdürlerimizle geziyor, çalışmaları inceliyor, sevgili hemşerilerimle dertleşiyoruz. Hangi mahallede olursa olsun, gördüğüm boş alan için hemen araştırma yaptırıyorum. Eğer belediyemize ait bir alansa ve konum olarak da uygunsa yürüyüş yollarıyla, peyzaj alanlarıyla, çocuk parkıyla, şehir mobilyalarıyla yemyeşil bir yaşam alanı haline getirilmesini sağlıyoruz. ”dedi.

ÖZEL DONATILARA YER VERİLECEK

Başkan Tosun, “ Tüm detaylarını dikkatle takip ettiğim ve çok önemsediğim Malta Park ve Yaşam Alanı projemize bugün ilk kepçemizi vurarak başladık. Bandırmamızın marka değerini arttıracak, şehrin sosyal hayatını daha farklı ve daha renkli hale getirecek, estetiği ve özel donatılarıyla örnek gösterilecek Malta Park ve Yaşam Alanını kısa sürede tamamlayacağız. Bandırma her şeyin en iyisine ve en güzeline layıktır” dedi. Haber: Serap Acar

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.