Balıkesir Merhaba Gazetesi

BAŞKAN YAVAŞ “İLÇEMİZİN DIŞA AÇILAN KAPISI”

BAŞKAN YAVAŞ “İLÇEMİZİN DIŞA AÇILAN KAPISI”
3
10 Ocak 2020 - 14:50

Sındırgı Belediye Başkanı Ekrem Yavaş, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü dolayısıyla bir mesaj yayınladı.

Gazetecilerin bütün zorluklara rağmen vatandaşlara doğru haberi ulaştırma çabası içerisinde olduğunu belirten başkan Yavaş “Büyük bir özveriyle görevini yapmaya çalışan, toplumun her kesiminin bilgilendirilmesi ve haber alması noktasında çok önemli bir görevi icra eden basın mensuplarımızın bu özel gününü kutluyorum.

Günlük hayatın vazgeçilmez unsurlarından olan basın; kurumlar ve bireyler arasında veri akışını sağlaması yönüyle bizlere yardımcı olmakta ve bir anlamda kamu hizmeti ifa etmektedir. Gecesini gündüzüne katarak, kar, kış, sıcak, soğuk, demeden canla başla çalışarak topluma hizmet eden değerli gazetecilerin özverilerini takdir etmemek mümkün değildir. Yaptığınız haberler ve gazetenizdeki bilgilendirmeler ile ilçemizin bir nevi dışa açılan kapısısınız. Tanıtım destekli çalışmalarınız için ayrıca kutluyorum.

Bizlerin üzerine düşen sizlere her alanda destek sağlamak. Basın mensuplarının da doğru haber, tarafsızlık, özel hayata saygı noktasında meslek etiği açısından önemli olan hususlarda kişi haklarını gözetmeleri önemli bir noktadır.

Bu duygu ve düşüncelerle sizlerin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü kutluyorum.” Sözlerine yer verdi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.