Balıkesir Merhaba Gazetesi

ÇOLAK “ÖZMEN KENDİSİNİ MESLEĞİNE ADAMIŞ”


Plevne Mahallesi’nde Balıkesir Eczacı Odası’nın kendi mülkü olan ve hizmete açılan yeni hizmet binasının açılışına Türk Eczacılar Birliği Başkanı Erdoğan Çolak, Bursa Ezacılar Kooperatifi Başkanı Recep Görmez ve çok sayıda davetli katıldı. Açılışta konuşma yapan 30. Bölge Balıkesir Eczacı Odası Başkanı Sertaç Özmen, “Odamız 1985 yılında kuruldu. 1987 yılında ilk defa kendi mülküne taşındı. Bu üçüncü yerimiz. Burada eczacılarımıza yakışır bir oda yapmak istedik. Umarım bunu da hayata geçirmişizdir. Daha iyi şeyler yapmak adına da farklı bir şeyler yapmak istedik. Eczacılarımızın rahatlıkla oturacakları bir kafe yaptık. Ümit ediyorum Balıkesir’e iyi bir eser kazandırdık. Yeni binamızın tüm meslektaşlarımıza ve camiamıza hayırlı olmasını diliyorum” ifadelerini kullandı.

18 Kasım 2019 - 8:30

30. Bölge Balıkesir Eczacı Odası yeni hizmet binasının açılışı Türk Eczacılar Birliği Başkanı Erdoğan Çolak’ın katılımıyla yapıldı. Başkan Sertaç Özmen, eczacıları oldukça güzel bir odaya kavuşturmanın mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR

Deprecated: 3.1.0 versionundan beri WP_Query çağrıldığı parametre ile geçerliliğini yitirmiş! caller_get_posts artık kullanılmıyor, yerine ignore_sticky_posts kullanın. in /home/merhaba/public_html/wp-includes/functions.php on line 5495

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.