Balıkesir Merhaba Gazetesi

Serkan Sarı: “Balıkesir Tarihi Bir Mitinge Hazır”

Serkan Sarı: “Balıkesir Tarihi Bir Mitinge Hazır”
06 Temmuz 2022 - 13:32

Serkan Sarı: “Balıkesir Tarihi Bir Mitinge Hazır”

 

CHP Lideri Kemal Kılıçdaroğlu “Milletin Sesi” Mitingi için Balıkesir’e geliyor. Kılıçdaroğlu 24 temmuz Pazar günü saat 18.30 da Kuva-yı Milliye Meydanında halka seslenecek. CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı vatandaşları “Gelin bu coşkuya ortak olun diyerek” mitinge davet etti.

 

CHP Balıkesir il Başkanlığı olağan il yönetim kurulu toplantımızı gerçekleştirdi. Toplantıda CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu nun Pazar günü Balıkesir’de yapacağı “Milletin Sesi” Mitingi için çalışmalar ele alındı. CHP Lideri Kılıçdaroğlu Pazar günü saat 18.30’da Kuva-yı milliye Meydanı’nda  halka seslenecek. Yönetim kurulu toplantısı sonrası açıklama yapan CHP Balıkesir İl Başkanı Serkan Sarı,

“İlk kurşun atıldığı Ayvalık’tan, son kurşunun sıkıldığı Bandırmaya, Kuva-yi Milliyenin Başkenti Balıkesir’den Türkiye’ye selam olsun, Milletimize selam olsun. Milletimiz meydana iniyor. Halkımızın sesi olmak için geliyor, Sizin için geliyor, Hepimiz için geliyor. Kurtuluş mücadelemizi örgütlemeye geliyor. Kuva-yi Milliye’nin Başkenti Balıkesir’e Genel Başkanımız Sayın Kemal Kılıçdaroğlu “MİLLETİN SESİ” Mitingi için geliyor. Gelin bu coşkuya ortak olun.” Dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.