Balıkesir Merhaba Gazetesi

AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran: AK Parti Eğitim Seminerleriyle Vizyonunu Net Bir Şekilde Ortaya Koyuyor

AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran: AK Parti Eğitim Seminerleriyle Vizyonunu Net Bir Şekilde Ortaya Koyuyor
12 Temmuz 2021 - 14:24

AK Parti İl Başkanı Ekrem Başaran: AK Parti Eğitim Seminerleriyle Vizyonunu Net Bir Şekilde Ortaya Koyuyor

Ak Parti Balıkesir İl Teşkilatı, parti içi eğitim çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

Balıkesir Çamlık Kütüphanesi’nde, Cuma günü Dr. Ayhan Yasan “Siyaset”, İletişim Uzmanı Osman Fatih Cengiz “Etkili İletişim” ve Hasan Şevki Bilgin “Sosyal ve Siyasal Araştırmalar” konularında  Ak kadrolara eğitim seminerleri gerçekleştirildi. Ak Parti Balıkesir İl Başkanı Ekrem Başaran, Yürütme Kurulu Üyeleri ve ayrıca Yönetim Kurulu üyeleri seminerlere katılarak Ak Parti’nin saha çalışmalarında izleyeceği yöntemler hakkında bilgi sahibi oldular.

EKREM BAŞARAN: “BİZİM DERDİMİZ DE, ÖZLEMİMİZ DE, ÖZNEMİZ DE; VATAN, MİLLET VE BAYRAK SEVDASIDIR”

Eğitim çalışmalarının önemine işaret eden Ak Parti İl Başkanı Ekrem Başaran, “Teşkilat eğitim bizim önceliklerimizden biri. Ak Parti Genel Merkezi Tanıtım Medya, Ar-Ge ve Teşkilat başkanlıklarımızla birlikte bu çalışmaları yürütüyoruz. Amacımız, ayrıca Milletimize daha iyi hizmet verebilmek.  Bugüne kadar birçok konuda vizyon projeler ortaya koyan AK Parti, aslında siyaset akademisi ve parti içi eğitimleri ile vizyonunu net bir şekilde ortaya koyuyor.  Bugüne kadar bu çalışmanın uğraşını verdiğimiz gibi bundan sonra da vermeye devam edeceğiz. İnşallah eğitim çalışmaları sayesinde birçok kardeşimizle   partimizin misyonu, vizyonu,  2023 ve 2053 hedeflerini nasıl hayata geçireceğimizi ortaya koyacak ayrıca bir çalışmayı hep birlikte gerçekleştireceğiz.

EKREM BAŞARAN: “EĞİTİM SEMİNERLERİ, HALKIMIZLA BÜTÜNLEŞMEMİZİ SAĞLAYACAK”

Cuma günü Dr. Ayhan Yasan hocamızın katılımlarıyla Teşkilat İçi Eğitim Programlarımız kapsamında “Siyaset” isimli seminerimizi gerçekleştirdik. Ardından Cumartesi günü ise İletişim Uzmanı ve ayrıca Yazar Osman Fatih Cengiz’in “Etkili İletişim Yöntemleri” ve Hasan Şevki Bilgin’in “Sosyal ve Siyasal Araştırmalar” ile ilgili eğitim seminerlerimizi gerçekleştirdik. Önümüzdeki günlerde halkımızla bütünleşen, hemhal olan daha iyi çalışmalar yapacağız. Bugüne kadar olduğu gibi önümüzdeki seçimde de bu farkımızı ortaya koyacağız. 19 yıldır Türkiye’de yapılamayanı ve yaptırılmayanı yapan, hayal eden ve gerçekleştiren bir Ak Parti var.   Bizim derdimizde, özlemimizde, öznemiz de vatan, millet, bayrak sevdasıdır.  Yaparsa Ak Parti yapar. Çünkü, bizim yoldaşımızda, sevdamız da milletimizdir. Güçlü teşkilat, güçlü AK Parti ve güçlü Türkiye yolunda “Durmak Yok Yola Devam” diyoruz. Bu duygularla parti içi eğitimlerimizin ayrıca hayırlara vesile olmasını temenni ediyorum” dedi.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.