Balıkesir Merhaba Gazetesi

“AKSİ TAKTİRDE ANAP VE DYP GİBİ OLURUZ!”

“AKSİ TAKTİRDE ANAP VE DYP GİBİ OLURUZ!”
153
26 Haziran 2019 - 14:12

AK Parti Balıkesir Milletvekili Adil Çelik yayınladığı bir sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla İstanbul seçim sonuçlarını değerlendirdi.

Adil Çelik’in paylaşımı şu şekilde: ”Değerli dostlar,Acısıyla tatlısıyla bir seçimi geride bıraktık. Her şeyden önce seçmenin kararına saygı duymak boynumuzun borcudur. Ortada seçim sandığı varsa, kazanmak kadar kaybetmek ihtimali vardır; demokrasi tam da budur. Öyleyse bu seçimin kazananı Sayın Ekrem İmamoğlu’nu tebrik etmek, kendisine hayırlı hizmetler dilemek bizim vazifemizdir. Öte yandan; daha önceki seçimlerde bize oy veren, gönül veren insanlar, eğer bu seçimde vermiyorsa, bunun nedenlerini aramak, bulmak ve gereğini yapmak da elzemdir. Aksi takdirde, siyasi tarihimizde yerini alan ANAP gibi DYP gibi partilerin akıbeti bizi beklemektedir. Seçmene kızmak ya da nankör gibi ifadeler kullanmak hem yakışıksızdır hem de kendimizi inkar etmek olur.

“MUHASEBE VE MUHAKEME ZAMANI GELMİŞTİR”

Kurulduğu günden bu yana her seçimde başarıdan başarıya koşan AK PARTİ’miz, bu başarıları bu seçmenlerle kazanmıştır. Öyleyse şapkayı önümüze koyup muhasebe ve muhakeme zamanı gelmiştir. Vakit, bizi buraya getiren insanımızla yıkılan gönül köprülerini yeniden inşa vaktidir.Önümüzde eksiklerimizi tamamlayacak, yanlışlarımızı düzeltecek vakit ve imkan vardır. Alınan sonuç nedeni ile asla yeise düşmeyeceğiz, çalışmaya devam edeceğiz.Aziz Milletimiz en büyük hakemdir ve her zaman en doğru kararı vermiştir, verecektir.”dedi.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.