Balıkesir Merhaba Gazetesi

Başkan Yücel Yılmaz ve Başkan İsmail Avcu’dan Ankara’da Bir Dizi Ziyaret

Başkan Yücel Yılmaz ve Başkan İsmail Avcu’dan Ankara’da Bir Dizi Ziyaret
28 Ekim 2020 - 11:23

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu Ankara’da bir dizi ziyarette bulundular.

Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu Ankara’da bir dizi ziyarette bulundular. Başkan Yılmaz ve Avcu yapılan ziyaretlerde ilk olarak Türkiye Belediyeler Birliği’nin düzenlemiş olduğu Sıfır Atık ve Belediyeler Kongre ve Ödül Töreni’ne katıldılar. Düzenlenen törende Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan ve Tarım ve Ormancılık Bakanı Bekir Pakdemirli konuşmaları dinlenerek ödül teslimleri izlendi. Ödül töreninin ardından Başkan Yılmaz ve İsmail Avcu Türkiye Belediyeler Birliği Ekim Ayı Olağan Meclis Toplantısına katıldılar. Yapılan toplantı sonrası Bakan Pakdemirli ile bir araya gelen Yılmaz ve Avcu; Tarih, Kültür, Tarım, Hayvancılık, Bor ve Sıcak Su başlıkları ile Bigadiç’e yapılacak olan yatırımlar hakkında görüşme sağlayarak değerlendirmelerde bulundular.

 

Ziyaret Programında Bir Çok İsim Yer Aldı

 

Ankara temasları üzerine hazırlanan ziyaret programı doğrultusunda Balıkesir Büyükşehir Belediye Başkanı Yücel Yılmaz ve Bigadiç Belediye Başkanı İsmail Avcu; Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ve Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu Üyesi Cemil Çiçek ile de görüşme sağlandı. Ziyaretlerde son durak ise Ankara Ticaret Odası (ATO) oldu. Başkan Yılmaz ve Avcu ATO ziyaretinde Oda Başkanı Gürsel Baran ile bir araya geldiler. Yapılan ziyaretlerde gösterilen ilgi ve alakadan dolayı memnuniyetlerini dile getiren Başkan Yücel Yılmaz ve Başkan İsmail Avcu Bakan Pakdemirli, Cemil Çiçek, Yargıtay Başkanı Mehmet Akarca ve ATO Başkanı Gürsel baran’a ayrı ayrı teşekkürlerini sundular.

 

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.