Balıkesir Merhaba Gazetesi

GÜNMARSİFED Başkanı Çelik KKTC Cumhurbaşkanı Tatar İle Görüştü

GÜNMARSİFED Başkanı Çelik KKTC Cumhurbaşkanı Tatar İle Görüştü
13 Mart 2021 - 17:08

GÜNMARSİFED Başkanı Çelik KKTC Cumhurbaşkanı Tatar İle Görüştü

Güney Marmara Sanayi ve İş Dünyası Federasyonu Başkanı İsa Tamer Çelik KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ı ağırladı.

GÜNMARSİFED Başkanı İsa Tamer Çelik TÜRKONFED tarafından gerçekleştirilen ve Federasyon Başkanlarının katılım sağladığı çevrim içi toplantı.

İşbirliği Fırsatlarını Ele Aldılar

TÜRKONFED Yönetim Kurulu, GÜNMARSİFED Başkanı, Federasyon Başkanları ve TÜRKONFED International üyelerinin katılımıyla Ortak Akıl Platformu, KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ı ağırladı. Kıbrıs konusunda güncel gelişmelerin paylaşıldığı katılımcılar toplantıda karşılıklı görüş alışverişlerinde bulundular. Ayrıca katılımcılar işbirliği fırsatlarını da ele aldılar. Çevrim içi gerçekleşen toplantıda KKTC Cumhurbaşkanı Ersin Tatar katılımcılara Kıbrıs konusunda yaşanan son gelişmeler hakkında ayrıca geniş bilgiler verdi.

 Güney Marmara KKTC İle İşbirliğine Açık

GÜNMARSİFED Başkanı İsa Tamer Çelik Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’a Güney Marmara ekonomik yapısı, ticareti, tarım hakkında bilgiler vererek, reel sektör girişimciliğini ve bölgede mevcut karşılık iş fırsatları hakkında bilgiler verdi. GÜNMARSİFED Başkanı İsa Tamer Çelik toplantıda yaptığı konuşmanın son bölümünde Güney Marmara firmalarına özel önem vermelerini talep ederken, bölge açısından büyük öneme sahip başta tarım olmak üzere bazı sektörler ile ilgili ikili ilişki bilgilerini ve ayrıca işbirliğini arttırmak adına yapılabilecek çalışmalar hakkındaki görüş ve araştırmaları talep etti. Başkan Çelik her türlü konuda Güney Marmara özel sektörü olarak KKTC ile işbirliğine ve ayrıca desteğe açık olduklarını söyledi.

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.