Balıkesir Merhaba Gazetesi

Hoş Geldin Bebek

Hoş Geldin Bebek
27 Ocak 2022 - 15:33

Hoş Geldin Bebek

Sosyal Belediyecilik anlamında her yaşta vatandaşın sorunlarını dinleyen ve yanında olduğunu gösteren İvrindi Belediyesi “Hoş geldin Bebek” projesi ile de anne ve ayrıca babalar tebrik etmeyi ihmal etmiyor.

2021 yılının başında faaliyete geçirilen proje ile yeni doğum yapan aileler ziyaret ediliyor, bebeğe özel hazırlanan hediye paketi ile ayrıca Belediye Başkanı Yusuf Cengiz’in selamları iletiliyor

HER ZAMAN YANLARINDA OLAN BİR İVRİNDİ BELEDİYESİ VAR

Sosyal ve Kültürel anlamda her yaş kategorisi için çalışmalarımız var diyen Başkan Cengiz “ Halkımızı düşünen, her zaman yanlarında olduğumuzu hissettiren ve taleplerini yerine getirme gayretinde olan bir belediyecilik anlayışına sahibiz. Ekiplerimiz de bu konuda titiz bir çalışma yürütüyorlar. İlçe merkezi ve kırsalı fark etmeksizin doğum sevinci yaşamış her ailenin mutluluğuna ortak olma gayretinde oluyoruz. Ailelerimizin “Sağolsun  bizi düşünen bir Belediyemiz” var demeleri bize ekstra motivasyon sağlıyor. Yani kısacası gücümüzü halkımızdan alıyoruz derken ayrıca Allah razı olsun demeleri bize saha çalışmalarında ekstra motivasyon sağlıyor”

ÖZENLE HAZIRLIYORUZ

Bebek ziyareti ile ilgilenen özel ekibi olduklarını ifade eden Başkan Cengiz “ Paketlerimizi özel hazırladığımız ekibimiz ile ayrıca özel sepetlerimizde iletiyoruz. Sepetlerimizi gazeteden geri dönüşüme kazandırarak renklendiriyoruz. İçini de ilk ihtiyaç malzemeleri ve kıyafetler ile doldurup, bebeğimizin ismine özel not ile süslüyoruz. Belki maddi anlamda ayrıca fazla bir miktar olmasa da manevi anlamda ailelerimizin yanlarında olduğumuzu hissettiriyoruz. “

BAŞKANIMIZA VE BELEDİYEMİZE TEŞEKKÜR EDİYORUZ

O kadar işin, yoğunluğun ve çalışmaların arasında bu ince düşünce gerçekten takdire şayan diyen anne babalar “ Bu tarz şeyler bizi mutlu eden olaylar. Küçük şeyler ayrıca bu değerli anlarda biz anne babaları mutlu etmeye yetiyor. Çok güzel olaylar bunlar. Devamlılığı olması en büyük temennimiz. Kapımıza kadar bu ince düşünce ile hazırlanmış hediyeleri bizlere iletmelerinden dolayı, belediye personelimize ve ayrıca Yusuf Başkanımıza çok teşekkür ediyoruz”

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.