Balıkesir Merhaba Gazetesi

Vali Şıldak Bir Kez Daha Uyardı

Vali Şıldak Bir Kez Daha Uyardı
30 Ekim 2020 - 10:53

Vali Şıldak Bir Kez Daha Uyardı

Balıkesir Valisi Hasan Şıldak vatandaşları bir kez daha uyardı. Vali Şıldak “Şimdi her birinizin desteğine, fedakarlığına daha önce hiç olmadığı kadar ihtiyaç var!” dedi.

 

Vali Şıldak Mücadele ve Uyarılara Devam Ediyor

Tüm Ülkede olduğu gibi Balıkesir’de son haftalarda tırmanışta olan Covid-19 pandemisinin pozitif vaka sayısında yaşanan yükseliş ile ilgili Vali Hasan Şıldak haftanın son mesai gününde yine vatandaşları tedbirlere tam olarak uymaya davet etti.

Fedakarlığa hiç Olmadığı Kadar İhtiyaç Var

Salgının en başından itibaren özveri ile çalışan kurum ve personellere fedakârlıkları için her fırsatta teşekkür eden Vali Şıldak koronavirüsü durdurmak için her bir vatandaşın desteğine şimdi çok daha fazla ihtiyaç olduğunun altını çizdi. Sosyal medya hesaplarından yaptığı uyarı ve telkinleri sıklaştıran Vali Şıldak her zaman dile getirdiği tedbirlere samimi olarak uyulması gerektiğinin yanı sıra, Balıkesirlilerin fedakârlığına daha önce hiç olmadığı kadar ihtiyaç olduğunu belirtti.

Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın

Maske kullanımının yanında kalabalık ortamlardan da uzak durulmasının gerektiğini vurgulayan Vali Şıldak paylaşımında; “Koronavirüsü durdurmak için kurumlarımız, personelimiz özveriyle çalışıyor. Şimdi her birinizin desteğine, fedakarlığına daha önce hiç olmadığı kadar ihtiyaç var! Zorunlu olmadıkça dışarı çıkmayın, Ziyaret yapmayın, Kalabalıktan uzak durun! Lütfen tedbirleri tam uygulayın!” ifadelerini kullandı.

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.